اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، در هفته دوم رقابت‌های سوپر لیگ والیبال تیم دورنای ارومیه میزبان تیم خاتم اردکان است و تیم شهرداری ارومیه نیز میهمان شهرداری گنبد خواهد بود.

بازی دورنا روز چهارشنبه ۲ آبان ماه ساعت ۱۶ در محل سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه برگزار می‌شود و شهرداری ارومیه ساعت ۱۶:۳۰ در سالن المپیک گنبد مهمان همنام گنبدی است.

قضاوت بازی دورنا و خاتم را داود نافعی بر عهده دارد و مهدی نویدی داور دوم بازی است حسن زاده و بندری به ترتیب به عنوان ناظر داوری و نماینده سازمان لیگ در این بازی حضور خواهند داشت.

همچنین مسعود ذوقی به عنوان داور نخست و مرتضی علایی به عنوان داور دوم قضاوت بازی شهرداری ارومیه و شهرداری گنبد را بر عهده دارند دامغانی نژاد و یزدانی پناه به ترتیب به عنوان ناظر داوری و نماینده سازمان لیگ در این بازی حضور خواهند داشت.

در دیگر بازی‌های هفته دوم تیم فولاد سیرجان ایرانیان با سایپای تهران، شهرداری تبریز با کاله مازندران، تیم شهر آرای مشهد با شهرداری ورامین و پیکان تهران با عقاب نهاجا مصاف می‌دهند.

تا پایان هفته نخست لیگ تیم‌های فولاد سیرجان ایرانیان، پیکان تهران و کاله مازندران با سه امتیاز و به سبب اختلاف در معدل در جایگاه‌های نخست تا سوم قرار دارند و شهرداری و دورنای ارومیه نیز به ترتیب یازدهم و دوازدهم هستند.

تیم شهرداری تبریز در هفته نخست به قرعه استراحت خورده بود به همین سبب در رتبه سیزدهم جدول رده بندی قرار دارد.

حال باید منتظر ماند و دید شاگردان محسنی نیا و وکیلی همچون هفته نخست لیگ برتر هواداران را مأیوس می‌کنند یا تمامی حرف‌هایی که علیه تیم است را با بردی شیرین پاسخ خواهند داد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط