∴ دولتمردان از ظرفیت نخبگان برای برطرف کردن مشکلات استفاده کنند

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی:

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی با اشاره به تزریق نادرست ناامیدی به ملت توسط دشمنان، گفت: مسئولان و دولتمردان باید در راستای برطرف کردن مشکلات از ظرفیت نخبگان به خوبی استفاده کنند.

به گزارش اروم نیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی قریشی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ارومیه، اظهار داشت: قانون تأثیر نمرات باید به صورت کامل بررسی شده و قانون تصویب شود تا خدایی نکرده ظلمی در حق کسی صورت نگیرد بنابراین از وزیر آموزش و پرورش انتظار می‌رود با دقت کامل موضوعات را پیگیری کند.

وی، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، افزود: مسئولان و دولتمردان باید از فکر نخبگان به خوبی در راستای برطرف کردن مشکلات استفاده کنند.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی، تصریح کرد: دشمنان هجمه شدید رسانه‌ای علیه مملکت ایران اسلامی شروع کرده است و به دنبال زشت نشان دادن چهره کشورمان هستند از این رو نخبگان باید در این حوزه هم ورود کرده و از هویت ملی خو دفاع کنند.

وی، یادآور شد: مهم‌ترین موضوعی که دشمن امروز دنبال می‌کند تزریق ناامیدی به ملت ایران اسلامی است.

حجت‌الاسلام قریشی، گفت: به اربعین حسینی نزدیک می‌شویم و تمام تلاش خود را باید در این حماسه به کار بگیریم تا به دنیا نشان دهیم که دوست داران ابا عبدالله الحسین علیه السلام به هیچ وجه از این راه دست نمی‌کشند.
وی، ابراز داشت: با حضور در راهپیمایی اربعین باید تلاش خود را به کار بگیریم تا بتوانیم دشمنان را ناامید کنیم و اگر توانایی حضور در این مهم را نداریم هزینه نفرات دیگر را بر عهده بگیریم تا وحدت خود را بیشتر از پیش نشان دهیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=299899

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات