اندازه فونت : +
فرمانده سپاه ارومیه:

انقلاب اسلامی را مدیون خون شهدا هستیم/ ایستادگی بی بدیل ملت ایران در برابر تحریم‌های فلج کننده دشمنان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه با بیان اینکه انقلاب اسلامی را ندیون خون شهدا هستیم گفت: ملت ایران بی بدیل در مقابل تحریم های دشمنان ایستادگی کرده اند.

به گزارش اروم‌نیوز، سرهنگ پاسدار کریم علی نژاد در کمیته تشکیل نمایشگاه و تدوین کتابچه دستاوردهای انقلاب اسلامی در آذربایجان غربی، با بیان اینکه دستآورد های چهل ساله انقلاب اسلامی مدیون خون شهدا است گفت: امروز وظیفه حفظ و انتقال این دستاورد ها به مردم را داریم و در صورت کوتاهی مدیون به خون شهدا هستیم.
وی، افزود: امروز باید مضاف بر وظیفه خود به صورت شبانه روزی تلاش کرده و دستگاه ها باید تمام دستاورد ها و خدمات خود را به خوبی جمع بندی کرده و خدمت مردم ارائه شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه، خاطرنشان کرد: دشمنان به صورت شبانه روزی در حال انجام هجمه های سنگین علیه انقلاب اسلامی هستند تا جلوه های بدی از این انقلاب را به مردم نشان دهند.
وی، تصریح کرد: وقتی دشمن در حال انجام دسیسه ها و نقشه های شوم علیه انقلاب اسلامی است چرا نباید دستاورد های انقلاب اسلامی خدمت مردم ارائه نشود.
علی نژاد، ادامه داد: نباید فقط برای آگاهی مردم باید برای اطلاع از کمی ها و کاستی های دستگاه و رفع این ضعف ها این دستاورد ها بررسی و جمع بندی شوند.
وی، با اشاره به اینکه در کل این چهل سال دشمن از انجام هیچ فتنه و آشوبی علیه ملت ایران کوتاه نیامده است، ابراز کرد: مکتب جمهوری اسلامی برگرفته از مکتب اسلام و اهل بیت است و دشمن با کمترین ناهنجاری در سطح کشور در پی بزرگنمایی آن برمی آیند در حالی که در کشور های خود قطب بسیاری از فساد ها در جهان نامگذاری شده اند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه، بیان کرد: عملیات روانی سنگین دشمن بر علیه دشمن در حال رخ دادن است.
وی، تصریح کرد: در گذشته بر علیه ملت ایران تهاجمات گوناگونی رخ داده و که باعث جدا شدن خاک های زیادی از کشور های ایران شدو هیچ دفاعی از مرز و بوم جمهوری اسلامی انجام نشد.
علی نژاد، با بیان اینکه جوانان جمهوری اسلامی در برابر دشمن از آب و خاک خود دفاع کرده و پیروز و سربلند شدند، ادامه داد: ۴۰ سال است که ملت ایران در برابر تحریم‌های فلج‌کننده دشمنان ایستادگی کرده و همچون دوران ۸ سال دفاع مقدس سربلند هستند این در حالی است که خود کشور های تحریم کننده قادر به تحمل این تحریم ها به مدت ۶ ماه هم نیستند.
وی، تاکید کرد: تلاش های مسئولان و سازمان ها در قالب چهارچوب ها مانده و مردم اطلاعی از رشد های علمی، عمرانی و بخش های دیگر ندارند چرا که اطلاعی از شرایط قبل از انقلاب نیز ندارند تا به مقایسه شرایط بپردازند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه، بیان کرد: عملیات روانی دشمن بسیار سنگین بوده و بسیاری از جوانان امروز درک قابل لمسی از زمان جنگ نداشته اند باید با روش های گوناگون تفاوت این دو عرصه را به جوانان بیان کنیم.
وی، تاکیدکرد: همگان از ارگان های مختلف در این انقلاب نقش های بسیاری داشته و هر ارگانی در هنگام خدمت رسانی به ملت خود جان خود را فدا کرده اند.