اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز به نقل از مرزداران، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی در مراسم بزرگداشت حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس با حضور جانبازان، آزادگان، ایثارگران و خانواده شهدا در ماکو برگزار شد، اظهار داشت: شیرین ترین جلسه حضور در محضر ایثارگران، جانبازان و خانواده شهدا می باشد.

وی، افزود: افکار رسانه و غول شیطانی دنیا ما را به عنوان آغاز کننده جنگ معرفی کردند که رسالت ما دفاع از ارزش ها می باشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی، ضمن اشاره به عملیات جدید سپاه، گفت: سپاه با شلیک موشک های بالستیک و پهپاد خواب را از چشم داعشیان گرفت و با این کار جواب حادثه تروریستی اهواز را داد.

وی، رشادت های شهدای کربلا را به تصویر کشیده  و به رشادت های رزمندگان در جبهه های جنگ به صورت کربلا گونه اشاره کرده و گفت: رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس بی نظیر است و ما امروز این امنیت و آرامش خود را مدیون خون پاک شهدا و ایثارگری های رزمندگان و ایثارگران هستیم.

حجت الاسلام سرایی، تصریح داشت: هدف آمریکایی ها از تحریم و فشارها به سمت ملت ایران، اداره کردن گروه تروریستی در منطقه است و سعی بر این دارد تا با ناامن کردن اوضاع داخلی کشور و مدیریت و ایجاد اختلال در وضعیت اقتصادی کشور مردم را نسبت به نظام بی اعتماد و بدبین کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط