اندازه فونت : +
شهسواری
فرمانده سپاه شهداء:

تجمع ۴۰ هزار نفری بسیجیان آذربایجان غربی برگزار می شود

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به برگزاری سومین مرحله رزمایش سراسری «اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) ۲»، گفت: این مرحله روز پنجشنبه ۱۲ مهر با حضور بسیجیان استان در ارومیه برگزار می شود.

به گزارش اروم نیوز، سردار حبیب شهسواری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در این مرحله ۴۰ هزار نفر از بسیجیان استان در ورزشگاه تختی ارومیه جمع می شوند و این رزمایش با اجرای آیین سان توسط آنان از مقابل مسوولان به پایان می رسد.

وی بیان کرد: ۲ مرحله نخست این رزمایش با شعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت در ۱۷ شهرستان استان و با حضور بسیجیان گردان های بیت المقدس برگزار شد.

وی افزود: در مرحله نخست رزمایش محمد رسول الله(ص) که از نهم شهریور سال جاری آغاز شده بود، دانشجویان و دانش آموزان برای کمک به مردم محروم به مناطق روستایی اعزام شدند و در بخش های عمرانی، فرهنگی، آموزشی و پزشکی به خدمت رسانی پرداختند.

وی ادامه داد: در مرحله دوم که در ۲۲ شهریور سال جاری برگزار شد، بسیجیان در خیابان های اصلی شهرهای مختلف استان از جمله خیابان امام خمینی(ره) ارومیه تجمع کردند و رزمایش با اعزام ۲ روزه به اردوگاه‌های آموزشی جهت کسب آموزش‌های مختلف سیاسی، عقیدتی، اصول تاکتیک و ضد تاکتیک و رزمی به صورت علمی و عملی ادامه یافت.

سردار شهسواری افزود: این رزمایش در موقعیت حساس تاریخی و با هدف تقویت روح حمایت مردم از انقلاب و نظام و اثبات این حقیقت برگزار می‌ شود.

گفتنی است مایوس کردن دشمن از تغییر در نظام، تقویت روحیه دفاع کننده بسیج و تقویت انسجام ملی از اهداف دیگر این رزمایش است؛ امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی است و بالندگی نظام در بخش های مختلف احساس می شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط