پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

فرمانده سپاه شهداء:

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به برگزاری سومین مرحله رزمایش سراسری «اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) ۲»، گفت: این مرحله روز پنجشنبه ۱۲ مهر با حضور بسیجیان استان در ارومیه برگزار می شود.

به گزارش اروم نیوز، سردار حبیب شهسواری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در این مرحله ۴۰ هزار نفر از بسیجیان استان در ورزشگاه تختی ارومیه جمع می شوند و این رزمایش با اجرای آیین سان توسط آنان از مقابل مسوولان به پایان می رسد.

وی بیان کرد: ۲ مرحله نخست این رزمایش با شعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت در ۱۷ شهرستان استان و با حضور بسیجیان گردان های بیت المقدس برگزار شد.

وی افزود: در مرحله نخست رزمایش محمد رسول الله(ص) که از نهم شهریور سال جاری آغاز شده بود، دانشجویان و دانش آموزان برای کمک به مردم محروم به مناطق روستایی اعزام شدند و در بخش های عمرانی، فرهنگی، آموزشی و پزشکی به خدمت رسانی پرداختند.

وی ادامه داد: در مرحله دوم که در ۲۲ شهریور سال جاری برگزار شد، بسیجیان در خیابان های اصلی شهرهای مختلف استان از جمله خیابان امام خمینی(ره) ارومیه تجمع کردند و رزمایش با اعزام ۲ روزه به اردوگاه‌های آموزشی جهت کسب آموزش‌های مختلف سیاسی، عقیدتی، اصول تاکتیک و ضد تاکتیک و رزمی به صورت علمی و عملی ادامه یافت.

سردار شهسواری افزود: این رزمایش در موقعیت حساس تاریخی و با هدف تقویت روح حمایت مردم از انقلاب و نظام و اثبات این حقیقت برگزار می‌ شود.

گفتنی است مایوس کردن دشمن از تغییر در نظام، تقویت روحیه دفاع کننده بسیج و تقویت انسجام ملی از اهداف دیگر این رزمایش است؛ امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی است و بالندگی نظام در بخش های مختلف احساس می شود.

انتهای پیام/

برچسب ها :
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=298085

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲۷ بهمن , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

پنج شنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۷

ویژه نامه