اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، رضا حسینی صبح امروز در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: حفظ اشتغال موجود از برنامه های اصلی دولت است که همراهی همه نهاد ها را می طلبد از این رو در آذربایجان غربی به دلیل داشتن ظرفیت فراوان در بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی می توان علاوه بر حفظ اشتغال موجود، اشتغال فراوان دیگری نیز ایجاد کرد.

حسینی با اشاره به اینکه هیچ کمبودی در خصوص روغن دراستان وجود ندارد خاطر نشان کرد: تا۲۴ساعت آینده ۷۰۰ تن روغن در استان توزیع خواهد شد، همچنین هیچ مشکلی در ذخیره سازی برنج، قندو شکر وآردو گندم دراستان وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه کشور به زودی از تنگنای اقتصادی بوجود آمده گذر خواهد کرد تصریح کرد: از مردم تقاضا می شود برای داشتن زندگی خوب از احتکار خانگی جلوگیری کرده و متناسب بامصرف روزانه خرید کنند تا مواد ضروری به تناسب به دست همه مردم برسد.

معاون امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی اظهار کرد: کارگروه استانی برای تامین لاستیک کامیون های رانندگان استان تشکیل شده در صورت ابلاغ تا ده روز آینده لاستیک مورد نیاز استان از گمرک رجایی وارد استان خواهد شد.

حسینی ادامه داد: امنیت جاده ای برای رانندگان حمل ونقل و کامیون داران استان فراهم شده و به دستور قوه قضاییه با کسانی که مانع کار کامیون داران شوند به شدت برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=297828