اندازه فونت : +
محسن شادی

محسن شادی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، در خصوص حضور در عرصه های جهادی و فعالیت در اردوهای جهادی، گفت: جوانان خوشبختانه ورزشکاران را الگویی برای خود دانسته و در بسیاری از موارد از اخلاقیات و اعمال این افراد پیروی می کنند.

وی، با اشاره به اینکه حضور جوانان دانشجو در اردوهای جهادی و در کنار محرومین می تواند نشان دهنده راه بهتر برای آنان باشد، افزود: حضور دانشجویان در اردوهای ارزشمند جهادی هم برای خود آنان و هم برای جامعه افتخاری بی بدیل محسوب می شود.

قهرمان قایقرانی آسیا، در خصوص تمایل خود جهت حضور در این اردوها، اظهار داشت: بدون شک در صورتی که مشغله اجازه می داد با افتخار در این اردوها و در کنار جوانان تلاشگر حاضر می شدم اما به دلیل فشرده بودن اردوهای تمرینی کمتر اوقات فراغت داشته و چند روز مرخصی خود را در کنار خانواده می گذرانیم.

وی، تاکید کرد: البته به دلیل اینکه در قایقرانی به دلیل کمبود امکانات در استان مجبور به حضور در دیگر استان های هستیم امکان حضور در حد صفر است اما در رشته هایی همچون تکواندو و کاراته ورزشکاران فرصت فراغت بیشتری داشته و می توانند در اردوها حاضر شوند.

شادی، عنوان کرد: جوانان و فعالان عرصه های جهادی می توانند الگوهای بسیاری خوبی برای نسل های بعدی بوده و با تلاش های خود در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و محرومیت زدایی گام های اساسی بردارند. با وجود قادر نبودن به همراهی این جوانان آرزوی موفقیت برایشان داریم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط