پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

سردار شهسواری در بازدید از اردوهای جهادی بسیج سازندگی :

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی سردار شهسواری در راس هیئتی بعد از ظهر ۱۷ مردادماه از اردوهای حهادی دانشجویان بسیج سازندگی دانشگاه آزاد ارومیه در نقطه صفر مرزی اسکندیان و ممکان صومای ارومیه بازدید کرد .

به گزارش اروم نیوز به نقل از سیلوانانیوز، سردار شهسواری که از اردوهای جوانان بسیج سازندگی در صفر مرزی ارومیه بازدید می کرد از همت و اراده جوانان انقلابی تقدیر کرد و خودسازی جوانان را در دور افتاده ترین مناطق مرزی ایران بر گفته از آموزه های دینی این نسل از جوانان ولایت مدار ، انقلابی و مومن دانست .

وی فعالیت های جهادی جوانان بسیج دانشجویی را در عرصه های مختلف محرومیت زدایی ، پزشکی ، مهندسی ، آموزشی ، فرهنگی و … بی بدیل عنوان کرد و خاطر نشان کرد: امروز کشور عزیزمان ایران اسلامی به حرکت های جهادی همچون فکر و اندیشه ی این جوانان خود ساخته و مجاهد نیازمند است .

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی گفت : جوانان بسیج سازندگی دانشگاه آزاد ارومیه با سربلندی و افتخار برای عمران و آبادی ایران عزیز اسلامی کار می کنند تا دلی را شاد و غمی از غم های مردمان عزیز عاشق اسلام و میهن را در نوار مرزی ارومیه بزدایند .

سردار شهسواری افزود : مردم ولی نعمت مسئولین می باشند و بسیار مقدس است حرکت جهادی این جوانان پرشور که انسان را یاد جوانان اوایل انقلاب و زمان جنگ می اندازند آن زمان جوانان با طاغوت و استکبار جهاد کردند و امروز جوانان ولایت مدار برای عمران و آبادی ایران سربلند اسلامی جهاد می کنند .

این جوانان دانشجو برای رضایت خدا در نقطه صفر مرزی بدون هیچ ادعایی برای اعتلای میهن خدمت می کنند و دانشجویان جهاد گر باید الگوی جوانان باشند و خداوند بهترین ها را برای این جهادگران رقم خواهد زد.

انتهای پیام/

برچسب ها :
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=291089

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

ویژه نامه