پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

معاون هماهنگ کننده سپاه چالدران از روند اجرای طرح تابستانی دانش آموزی هجرت ۳ در شهرستان بازدید کردند.

به گزارش اروم نیوز به نقل از نوای چالدران ، معاون هماهنگ کننده سپاه ، مسئول بسیج سازندگی و فرمانده حوزه دانش آموزی سپاه  چالدران از روند اجرای طرح  تابستانی دانش آموزی هجرت ۳ در شهرستان بازدید کردند.

سرهنگ  سید روح الل جعفری در حاشیه بازدید از طرح هجرت ۳ در گفتگو با نوای چالدران  گفت: طرح هجرت دانش آموزی امسال  با حضور بیش از۳۰۰  دانش اموز درمدارس شهر ستان در دو بخش مرکزی و دشتک در حال اجرا شدن است.

وی  هدف از اجرای این طرح را پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان دانست و تصریح کرد: این طرح با با همکاری آموزش و پرورش و سپاه  و به همت بسیج دانش اموزی و بسیج سازندگی  در مدارس شهرستان چالدران اجرا می شود.

سید روح الل جعفری  بیشتر فعالیت های دانش آموزان شرکت کننده در این طرح را  تعمیر ات، نقاشی کلاس ها، تعمیر و شاداب سازی محیط های داخلی و خارجی مدارس عنوان کرد و افزود: از دیگر فعالیت های دانش آموزان در طرح هجرت اجرای طرحی ویژه و جدید با عنوان حیاط پویا و شاداب در راستای  نوسازی و فضا سازی  فیزیکی مدارس است.

به گفته معاون هماهنگ کننده سپاه چالدران  طرح هجرت فرصتی فراهم می آورد تا دانش آموزان علاقه مند به یادگیری حرفه و شغل برای آینده خود در کنار تحصیل در زمینه های  کاری  و کارجمعی و تعاملی  فعالیت نمایند و از استاد کاران ماهر حاضر در طرح کسب مهارت نمایند.

وی  ابراز داشت : دانش آموزان فعال در طرح  امسال و تاکنون۱۰ مدرسه را نوسازی ، تعمیر و رنگ آمیزی کرده اند و این طرح با صمیمیت شرکت کنندگان ادامه دارد .

سرهنگ سید روح الل جعفری با عنوان اینکه  دانش آموزان دختر و پس در  اردوهای ۱۰ روزه  این طرح افزود: شرکت کنندگان طی این طرح علاوه بر بهره گیری از کلاسهای عملی در کلاسهای  عقیدتی ، دشمن شناسی، سیاسی ، امداد و نجات ، بهداشت و سلامت ، ورزشی  و بصیرتی حضور میابند.

 

 

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=291114

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

ویژه نامه