∴ مردم خواهان برخورد جدی با مفسدان و معرفی گلوگاه‌های فساد هستند/ دشمن آرزوی نابودی نظام اسلامی را به گور می‌برد

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی:

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: خواسته مردم برخورد با مفسدان و معرفی گلوگاه‌های فساد اقتصادی در جامعه است.

به گزارش اروم‌نیوز، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ارومیه، اظهار داشت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید جشن‌های مردمی را با نماد انقلابی برپا کنیم.
وی، افزود: دشمنان در تلاش هستند تا چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار نشود که قطعا این خواب را با اتحاد مردم به گور می برند.
امام جمعه ارومیه، با اشاره به سالروز بمباران شیمیایی هیروشیما، گفت: آمریکا و متحدانش در طول تاریخ جز وحشی‌گری و دشمنی با مردم مستضعف راهی نداشته‌اند و همیشه در میدان باطل بوده‌اند.
وی، ادامه داد: مبانی اسلام به ما آموخته‌اند که همیشه باید نفرت از ظالم در دل مومنان و مسلمانان باشد و همیشه باید برای مظلومان کمک باشیم.
حجت الاسلام قریشی، با اشاره به اینکه در طول تاریخ آمریکا نمی توان کمک کردن به کشورها را یافت و همیشه ظلم کرده‌اند، ابراز داشت: دولتمردان و حاکمان آمریکا در طول تاریخ انسان‌های فاسد و وحشی هستند که می‌خواهند انسان‌ها را از بین ببرند و داعیه حکومت دارند.
وی، در بخش دیگری از سخنان خود، با بیان این نکته که دشمن در تلاش است تا نظام ما را از بین ببرد و در طول این چهل سال در تلاش بوده و هیچ وقت موفق نشده، تاکید کرد: وحدت تنها راه مقابله با دسیسه‌های دشمن است و قطعا با وحدت میان مردم و مسئولان شاهد شکست آن‌ها خواهیم بود.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی، تمرکز اتاق جنگ آمریکا بر مسئله اقتصادی در ایران را نمادی از اهمیت اقتصاد برشمرد و گفت: مسئولان و مردم باید در حالت آماده باش بوده و با تمام توان برای غلبه بر دسیسه‌های دشمنان تلاش کنند.
وی، ضمن تاکید بر لزوم مقابله جدی با فاسدان و شناخت گلوگاه‌های فساد اقتصادی در جامعه، ابراز داشت: مردم می‌خواهند با فاسدان برخورد شود چراکه دیگر از ناعدالتی ناراضی هستند.
وی، خطاب به نمایندگان مجلس نیز گفت: نمایندگان در کنار هم‌تلاش کنند و ظرفیت‌های استانی را به پیش برند تا شاهد رشد اقتصاد منطقه باشیم.
بیان نکاتی در مورد جایگاه خانواده از دیگر محورهای سخنان نماینده ولی فقیه درآذربایجان‌غربی در خطبه‌های نماز جمعه ارومیه بود.
انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=290540

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات