اندازه فونت : +
اوصانلو

به گزارش اروم‌نیوز، سردار سرتیپ پاسدار محمدتقی اوصانلو صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در سپاه و مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه، اظهار داشت: هدف نهایی دشمن ایجاد ناامنی در منطقه و درگیری های داخلی در کشور است که به منظور جلوگیری از خدمت رسانی مسئولین انجام می پذیرد.

وی، افزود: عربستان قلک آمریکا برای تجهیز و حمایت از ضدانقلاب است که برای از بین بردن امنیت پایدار و تخریب وجهه نظام اسلامی در تلاش هستند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) سپاه در شمالغرب، با اشاره به اینکه نیروهای سپاه در دفاع از امنیت پایدار شمالغرب تمام توان خود را به کار می برند، عنوان کرد: امنیت پایدار تنها با حمایت و مشارکت مردم محقق می شود که خوشبختانه در منطقه شمالغرب شاهد این امر هستیم.

وی، سرمایه گذاری بخش خصوصی در طرح های مختلف اقتصادی را راه برون رفت از بحران اقتصادی دانست و گفت: دولت باید این فرصت را به بخش خصوصی دهد و البته همراهی با بخش خصوصی را نیز در دستور کار داشته باشد.

سردار اوصانلو، دفاع مقدس را بیمه ای برای انقلاب نام برد و خاطرنشان کرد: جهاد هیچ زمانی تعطیلی ندارد و با وجود اینکه انقلاب اسلامی ایران بیمه شده ولی در مسیر جهاد هرگز عقب نمی نشینیم.

وی، ابراز داشت: نباید این گونه تصور شود که اعتراض به حقوق مردم منافات با اصل نظام دارد بلکه باید با همت مسئولین در مسیر تحقق خواسته های قانونی مردم قدم برداشته شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=290429