اندازه فونت : +
سردار سلیمانی
مسئول نخبگان دانشگاه صنعتی ارومیه:

اظهارات سردار سلیمانی سخنان تمام رزمندگان است/ نفوذ ایران در منطقه؛ قدرتمندتر از آمریکا

مسئول نخبگان دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: تهدیدات نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران هرگز کار ساز نبوده و اگر هم این اتفاق به دست ترامپ قمارباز بیفتد محکوم به شکست است.

محمد صادقی آزاد در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به اظهارات سردار سلیمانی در برابر یاوه گویی های ترامپ، اظهار داشت: آمریکا و ایادی استکبار می دانند اگر بخواهند علیه ایران اسلامی کاری بکنند محکوم به شکست است که شکست آمریکا در طبس نمونه بارز آن است؛ طی این سال های اخیر هم اگر قرار بود تحرکی بکنند و می توانستند قطعا انجام می دانند.

وی، افزود: حتی اگر بخواهند دوباره این اشتباه را تکرار کنند و آن هم به دست ترامپ رئیس جمهور قمار باز و دیوانه آمریکا اتفاق بیفتد محکوم به شکست خواهد بود.

مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه صنعتی ارومیه، با اشاره به دوران ۸ سال جنگ تحمیلی، ابراز داشت: در دوران دفاع مقدس که ایران انقلاب اسلامی را تازه پشت سر گذاشته بود و کمترین امکانات و ابزاری برای جنگ با رژیم بعثی که حامی قدرتمندی چون آمریکا و کشورهای منطقه را داشت وجود نداشت؛ رزمندگان دلیر و قدرتمند کشور با تمام توان ایستادگی کرده و پیروز شدند.

صادقی آزاد، در ادامه سخنان خود با اشاره به قدرت دفاعی پیشرفته و موشک های ایران تاکید کرد: ایران قدرتمند با وجود شهدای زنده و دانشمندان نخبه در تمامی عرصه ها بسیار امکانات پیشرفته و حساس نظامی را در اختیار دارد و هیچ کشوری در جنگ نا منظم نمی تواند به پای ایران برسد که اگر هم جنگ نظامی اتفاق بیفتد کشور مقابل در مدت کوتاهی زمین گیر می شود.

* نفوذ ایران در خاورمیانه قدرتمند تر از آمریکاست

وی، با تاکید بر نقوذ قدرتمند ایران در خاورمیانه اذعان داشت: آمریکا ضررهای بسیاری در کشورهای همسایه ایران از جمله افغانستان، عراق و سوریه و لبنان متحمل شده و اگر توان پیروزی را داشت در این کشورها موفق می شد، در حالی که به عنوان نمونه در عراق خاک زیر پای سردار قاسم سلیمانی را می بوسند و زحمات او و سربازانش را در بیرون راندن دشمنان از خاک عراق و سوریه و نابودی داعش ارج می نهند.

مسئول نخبگان دانشگاه صنعتی ارومیه، با تاکید بر اینکه دشمنی غرب و آمریکا با ما اساسی است، عنوان کرد: آمریکا دشمن ملت ایران است که نمونه روشن آن تحریم های ظالمانه علیه مردم ایران است و اگر دشمنی با حکومت ایران داشتند علیه مردم این اقدامات ضد حقوق بشری را انجام نمی دادند.

* مسئولان دولتی و نظامی متحد و منسجم عمل کنند

صادقی آزاد، با تاکید بر اهمیت وحدت میان دولت و نیروهای نظامی و مردم گفت: مسئولان ارشد نظامی ما هنوز برگ های برنده خود را برای دشمن رو نکرده اند و برای امیدواری بیشتر مردم و همدردی با آنان بهتر است در این روزهای سخت شرایط اقتصادی جامعه همه مسئولان به فکر حل مشکلات معیشتی مردم و امیدواری آنان به آینده باشند؛ با تمام قوا با رانت خواری و سودجویی ها مبارزه شود.

انتهای پیام/