اندازه فونت : +
نادر قاضی پور
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی:

ایران از حق قانونی و مشروع خود در خلیج فارس استفاده کند/ آمریکا توان مقابله نظامی با ایران را ندارد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران باید برای نفت کش ها و کشتی های عبوری از تنگه هرمز گمرک دریافت کند گفت: آمریکا به هیچ وجه توان مقابله نظامی با ارتش قدرتمند ایران را ندارد.

نادر قاضی پور در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز با بیان اینکه تنها جنگی که ایران خاک خود را حفظ کرده است ۸ سال دفاع مقدس بوده است گفت: رهبر معظم انقلاب با انجام مطالعات دقیق ازعملکرد ارتش، نیروهای نظامی آمریکا و دنیا انجام داده و سیاست های کلی نظام در رابطه با طرح جامع مسلح شدن جمهوری اسلامی را تنظیم کرده اند.

وی، با بیان اینکه وجود سایت های موشکلی از جمله این طرح هااست، گفت: امروز نفوذ ایران در منطقه برای همگان واضح و ملموس است وو جمهوری اسلامی ایران ارتشی ۴۰ میلیونی مملو ازشیرمردان وشیرزنان دارد که جنگ با این ملت شهادت طلب برای آمریکا بسیار سخت و غیر ممکن است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه خط شهادت در ایران پایان ندارد، ادامه داد: بی شک آمریکا تمام سخنان سردار سلیمانی در خصوص آمریکا و غربی ها را در اولین فرصت ممکن در اتاق فکر های خود تحلیل کرده و بررسی می کند.

وی، تاکید کرد: اگر قراری مبنی بر فروش نفت و گذر نفت کش ها از خلیج فارس باشد این مسئله باید برای ایران نیز صدق کند و طبق قوانین باید از کشتی های گذشته از تنگه هرمز باید گمرک دریافت می شد که این مسئله نیز از ضعف ما ناشی شد.

قاضی پور، با اشاره به قدرت نظامی بالای ایران در زمینه های مختلف نظامی، اظهارداشت: با توجه به اینکه ارتش ایران با رهبری پر تدبیر رهبر معظم انقلاب ساماندهی می شود آمریکا توان مقابله نظامی با ایران ندارد حتی اگر عربستان نیز اقدام به جنگ با ایران کند در سومین روز از جنگ نظامی در سایه موشک های ایران تمامی مراکز آب شیرین کن خود را از دست داده و در بحران آب شرب قرار می گیرد.

انتهای پیام/