اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، حمید معصوم زاده در نشست پیش از ظهر امروز در سالن جلسات خانه مطبوعات با اشاره به برگزاری جشنواره زیر سایه خورشید اظهار داشت: جشنواره زیر سایه خورشید آذربایجان غربی یازدهمین دوره است که از ۲۸ تیر آغاز به کار می کند.

وی افزود: این جشنواره امسال در ۱۰ شهرستان، ۲ شهر و ۴ روستا برگزار می‌شود که خادمان بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(ع) به همراه پرچم مرقد مطهر از سراس سالمندان، بیمارستان ها، مزار شهدا و دیدار از خانواده های شهدا و جانبازان دیدار خواهند کرد.

مدیرعامل موسسه دارالحافظین قرآت کریم آذربایجان‌غربی بیان کرد: خواندن زیارت از بعید و نشر سیره امام رضا(ع) و پخش بروشور و جزوه به مردم معرفی خواهد شد و حضور خادمان رضوی در این جشنواره هر ساله باعث ایجاد فضای معنوی در سطح آذربایجان غربی می‌شود.

وی افزود: خادمان رضوی روز ۲۸ تیرماه وارد آذربایجان‌غربی خواهند شد و همچنین با ورود آنها شروع جشنواره به صورت رسمی اعلام می‌شود و در سوم مرداد ماه اختتامیه این جشنواره درآمفی‌تئاتر پارک ائللرباغی ارومیه برگزار خواهد شد.

مدیرعامل موسسه دارالحافظین قرآت کریم آذربایجان‌غربی خاطر نشان کرد:جشنواره زیر سایه خورشید در شهر های میاندوآب، سلماس، خوی، اشنویه، شاهین دژ،و تکاب و همچنین در شهر نوشین شهر و بخش قوشچی برگزار خواهد شد.

وی افزود: این جشنواره در کشورهای اروپایی، آفریقایی،آمریکایی و آسیایی وهمزمان در بیش از ۷۰۰ شهر کشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/