پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیرعامل موسسه دارالحافظین قرآن کریم آذربایجان‌غربی:

مدیرعامل موسسه دارالحافظین قرآت کریم آذربایجان‌غربی گفت: جشنواره زیر سایه خورشید آذربایجان غربی یازدهمین دوره است که از ۲۸ تیر ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش اروم نیوز، حمید معصوم زاده در نشست پیش از ظهر امروز در سالن جلسات خانه مطبوعات با اشاره به برگزاری جشنواره زیر سایه خورشید اظهار داشت: جشنواره زیر سایه خورشید آذربایجان غربی یازدهمین دوره است که از ۲۸ تیر آغاز به کار می کند.

وی افزود: این جشنواره امسال در ۱۰ شهرستان، ۲ شهر و ۴ روستا برگزار می‌شود که خادمان بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(ع) به همراه پرچم مرقد مطهر از سراس سالمندان، بیمارستان ها، مزار شهدا و دیدار از خانواده های شهدا و جانبازان دیدار خواهند کرد.

مدیرعامل موسسه دارالحافظین قرآت کریم آذربایجان‌غربی بیان کرد: خواندن زیارت از بعید و نشر سیره امام رضا(ع) و پخش بروشور و جزوه به مردم معرفی خواهد شد و حضور خادمان رضوی در این جشنواره هر ساله باعث ایجاد فضای معنوی در سطح آذربایجان غربی می‌شود.

وی افزود: خادمان رضوی روز ۲۸ تیرماه وارد آذربایجان‌غربی خواهند شد و همچنین با ورود آنها شروع جشنواره به صورت رسمی اعلام می‌شود و در سوم مرداد ماه اختتامیه این جشنواره درآمفی‌تئاتر پارک ائللرباغی ارومیه برگزار خواهد شد.

مدیرعامل موسسه دارالحافظین قرآت کریم آذربایجان‌غربی خاطر نشان کرد:جشنواره زیر سایه خورشید در شهر های میاندوآب، سلماس، خوی، اشنویه، شاهین دژ،و تکاب و همچنین در شهر نوشین شهر و بخش قوشچی برگزار خواهد شد.

وی افزود: این جشنواره در کشورهای اروپایی، آفریقایی،آمریکایی و آسیایی وهمزمان در بیش از ۷۰۰ شهر کشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=289371

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه