پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: جسد فرد غرق شده در رودخانه زرینه رود با تلاش امدادگران پیدا و از آب به بیرون کشیده شد.

به گزارش اروم نیوز، یادگار لندنیان در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به تلاش امدادگران برای یافتن جسد این فرد، اظهار کرد:به دنبال کسب خبر از روز جمعه مبنی بر غرق شدن یک جوان در رودخانه زرینه رود، تلاش ها برای یافتن آنها آغاز شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب افزود: این جوان ۲۶ ساله اهل تبریز به همراه دوست خود درحوالی روستای پارالار برای تفریح و شنا وارد آب شده و متاسفانه غرق می شود.

وی با اشاره به اینکه تلاش ها از روز جمعه برای یافتن جسد این جوان ادامه دارد، گفت: جسد این فرد پس از سه روز با تلاش امدادگران پیدا و از آب به بیرون کشیده شد و تحویل خانواده وی گردید.

لندنیان تصریح کرد: متاسفانه با وجود هشدارهای ارائه شده بسیاری از مردم به ویژه نوجوانان و جوانان علاقه‎مند، به تفریح و شنا در رودخانه ها و سدها روی می اورند که موجب حوادث غیر قابل جبرانی می شود

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب اظهار کرد: از مردم به ویژه نوجوانان و جوانان علاقه‎ مند شنا می خواهیم تا از شنا کردن در رودخانه ها با عمق زیاد و کانال های آب خودداری کرده و به جای آن از استخرها و مناطق امن استفاده کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=288626

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه