پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میاندوآب خبر داد؛

مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میاندوآب گفت: طرح اوقات فراغت تابستانی با عنوان آسمانی ها در ۲۱۳ کانون فرهنگی هنری مساجد این شهرستان آغاز شد.

به گزارش اروم نیوز، آرش قنبری در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به آغاز طرح اوقات فراغت تابستانی در کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میاندوآب، اظهار کرد: این طرح با عنوان آسمانی ها در ۲۱۳ کانون فرهنگی هنری مساجد این شهرستان آغاز شد.

مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میاندوآب افزود: برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری از جمله پژوهش، مشاوره، ورزشی، اردویی، زیارتی، کارگاه های آموزش رایانه ، امر به معروف و نهی از منکر ، ایثار و شهادت، اقتصاد مقاومتی، بصیرت افزایی، قصه نویسی، شعر، سرود و نیز کلاس های فرهنگی در زمینه های دینی و مذهبی و کلاس های هنری در زمینه های خیاطی ، گلدوزی ، خوشنویسی ،خطاطی از جمله مواردی است که در جریان این طرح کانون ها انجام می شود.

وی به برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میاندوآب در دهه کرامت و هفته حجاب و عفاف نیز اشاره کرد و گفت: جشن دهه کرامت و کارگاه های تحکیم بنیان خانواده در هفته حجاب و عفاف در طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میاندوآب برگزار می شود.

قنبری تصریح کرد: علاقه مندان به شرکت در کلاس های طرح اوقات فراغت تابستانی کانون های فرهنگی، هنری مساجد می توانند با حضور در پایگاه های محل زندگی در این کلاس ها ثبت نام و شرکت کنند .

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=288484

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه