پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان گفت: لیست کامل باشگاه‌های دارای مجوز و بدون مجوز شهرستان بوکان تهیه شده است که به زودی جهت اطلاع مردم منتشر خواهد شد.

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس؛ رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: یکی از از وظیفه‌های اداره ورزش و جوانان توسعه ورزش و فراهم کردن زمینه‌های لازم جهت افزایش مکان ورزشی می‌باشد. اما به جهت حمایت از ورزش و ورزشکاران و ایجاد امکان بازرسی‌های دوره‌ای این اماکن باید از فیلتر خاص اداری رد شود. تعدادی از باشگاه‌ها در سطح شهر بدون دریافت پروانه فعالیت، شروع به فعالیت کرده‌اند؛ که این امر با قانون منافات دارد.

رسول محی اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان این مکان‌ها را شناسایی کرده است و با ارسال نامه اخطار جهت تشکیل پرونده و دریافت مجوز فعالیت اقدام کرده است.

وی در ادامه گفت: در صورت عدم مراجعه مالکان این باشگاه‌ها که به صورت غیرقانونی فعالیت می‌کنند، طبق قانون این مکان‌ها تا دریافت مجوز رسمی پلمپ خواهند شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان در پایان گفت: لیست کامل باشگاه‌های دارای مجوز و بدون مجوز بوکان تهیه شده که به زودی جهت اطلاع مردم منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=288311

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه