پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مسئول برگزاری تورنمت بین المللی ورزش های هوائی ارومیه:

مسئول برگزاری تورنمت بین المللی ورزش های هوائی ارومیه گفت: خلبانان برتر سراسر کشور در کنار ۱۵ نفر از برترین خلبانان پاراگلایدر دنیا در سایت پروازی کوه خلیل ارومیه با شعار یادبود شهید یاسین قنبری با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

به گزارش اروم نیوز، اکبر پور محمدرضا در گفت و گو با سیلوانانیوز، اظهار داشت: خلبانان برتر کلیه استان های کشور در کنار ۱۵ نفر از برترین خلبانان پاراگلایدر دنیا در سایت پروازی کوه خلیل ارومیه با شعار یادبود شهید یاسین قنبری از ۲۰ تیر ماه به مدت ۳ روز رقابت خواهند کرد.

وی، هدف از اجرای تورنمت در سطح بین المللی را شناساندن سایت بی نظیر کوه خلیل به کل دنیا عنوان کرد و افزود: تمام تلاش ها و رایزنی خود را برای ثبت این تورنمت در تقویم جهانی پاراگلایدر دنیا انجام می دهیم تا همه ساله این تورنمت در سایت پروازی کوه خلیل ارومیه برگزار شود.

مسئول برگزاری تورنمت بین المللی ورزش های هوائی ارومیه، رقابت اصلی در این تورنمت را در رشته فرود دقت (هدف زنی) عنوان کرد که در کنار آن پرواز های نمایشی و مسافتی برای جلب توجه حضور هوادران ورزش های هوایی انجام خواهد شد.

وی، سایت پروازی کوه خلیل ارومیه را از لحاظ ارتفاع، سرعت باد و منظره ی طبیعی بی نظیر عنوان کرد و تاکید کرد: باید از فرصت بدست آمده تمام استفاده را کرد، کشور ترکیه هرساله با میزبانی چندین تورنمت بین المللی ورزش های هوایی از لحاظ اقتصادی، اجتماعی، صنعت گردشگردی و … تمام وکمال استفاده می کند.

پور محمدرضا، شعار این تورنمت «یادبود شهید یاسین قنبری» را یاد آوری اهمیت نعمت امنیت پایدار منطقه در قلب نا آرامی های جهان دانست که در سایه دلاورمردان و رزمندگان ایران اسلامی حاصل شده است.

مدبر اجرایی ورزش های هوایی ارومیه، در پایان از تمامی مسئولان اجرایی در کمک به برگزاری هر چه با شکوه تر این تورنمت بین المللی تشکر کرد و اجرای برنامه های تفریحی مناسب و حداقل امکانات رفاهی برای میزبانی عالی در کنار رقابت خلبانان عزیز پاراگلایدر برای خلیل عظیم هواداران ورزش های هوایی را خواستار شد.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=288223

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه