پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

رئیس مرکز اموزش عالی شهیدباکری میاندوآب:

رئیس مرکز اموزش عالی شهیدباکری میاندوآب گفت: وضعیت راه دسترسی به دانشگاه نامطلوب بوده و سبب نارضایتی شرکت کنندگان در آزمون ها و هم چنین دانشجویان و اساتید مرکز شده است.

به گزارش اروم نیوز، افشار کبیری در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات دستگاه های خدمات رسان، اظهار کرد: در ابتدا از تمامی عوامل اجرایی و دستگاه های خدمات رسان که در امر برگزاری آزمون های سراسری و منطقه ای به صورت شبانه روز تلاش می کنند، تقدیر و تشکر را داشته باشم.

رئیس مرکز اموزش عالی شهیدباکری میاندوآب در ادامه با اشاره به اینکه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از محورهای توسعه به حساب می آیند، افزود: در این راستا نیز مرکز اموزش عالی شهیدباکری میاندوآب به عنوان محل برگزاری آزمون های استخدامی و سراسری جنوب استان بوده و این مسئولیت را در قبال شهرهای جنوب استان برعهده داشته است.

وی با بیان اینکه متاسفانه مدتی است که مسیر دسترسی به دانشگاه از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست، گفت: از سوی دیگر با توجه به استقرار دانشگاه، ایستگاه راه آهن و ایستگاه تحقیقات هواشناسی کشاورزی در این منطقه، لازم است توجه جدی به مسیر ارتباطی این منطقه شده و با توجه به کم عرض بودن جاده، این مسیر دو بانده شود.

کبیری با اشاره به اینکه امیدواریم مسئولان مربوطه نیز فکری به وضعیت نامطلوب این جاده کنند، تصریح کرد: وضعیت راه دسترسی به دانشگاه و هم چنین خاکی بودن سبب نارضایتی شرکت کنندگان در آزمون ها و هم چنین دانشجویان و اساتید مرکز شده است.

رئیس مرکز اموزش عالی شهیدباکری میاندوآب اظهار کرد: وضعیت فعلی مایه آبروریزی برای شهر بوده و لازم است تا قبل از برگزاری ازمون های بعدی و اغاز سال تحصیلی جدید به آن رسیدگی شده و در اولویت قرار گیرد.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=288216

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه