پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

رئیس مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب خبر داد:

رئیس مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب گفت: آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی با شرکت سه هزار و ۴۲۰ داوطلب از شهرهای جنوب آذربایجان غربی در میاندوآب برگزار شد.

به گزارش اروم نیوز، افشار کبیری در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اعلام این خبر، گفت: این آزمون صبح امروز همزمان با سراسر کشور و با شرکت سه هزار و ۴۲۰ داوطلب در ۱۱۵ کد رشته امتحانی در حوزه امتحانی میاندوآب برگزار شد.

رئیس مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب اظهار کرد:  در این آزمون داوطلبان شهرهای جنوب آذربایجان غربی شامل میاندوآب ، نقده، پیرانشهر، شاهین دژ و تکاب شرکت کرده و با حضور در شهرستان میاندوآب و در سه حوزه مرکز آموزش عالی شهید باکری، دانشگاه آزاد و پیام نور شرکت کردند.

وی افزود: در این آزمون در حوزه امتحانی شهرستان میاندوآب بیشتر داوطلبان خانم بوده و حدود دو هزار و ۱۲۰ نفر داوطلب خانم در این آزمون شرکت کردند.

کبیری با تقدیر و تشکر از اعضای شورای تامین شهرستان، شبکه بهداشت و درمان، جمعیت هلال اهمر، شهرداری و نیروی انتظامی میاندوآب که همکاری لازم را در برگزاری این آزمون و برقراری نظم و امنیت با این مرکز داشتند، گفت: جا دارد از تمامی عوامل اجرایی برگزاری این آزمون که شبانه روز برای برگزاری منظم  آن تلاش کردند، تقدیر و تشکر را داشته باشم.

گفتنی است پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور امروز با حضور ۴۲۷ هزار و ۶۹۶ داوطلب در ۱۳۹ شهرستان و ۲۳۴ حوزه امتحانی برگزار شد.

از ۴۲۷ هزار و ۶۹۶ داوطلب، تعداد ۲۶۸ هزار و ۳۲۲ نفر زن و ۱۵۹ هزار و ۳۷۴ نفر مرد هستند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=288188

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه