پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: جنگ اقتصادی به مراتب سخت تر و پیچیده تر از جنگ نظامی است جنگ اقتصادی جنگ ارز و جنگ واردات است در جنگ اقتصادی سرکوب تولید داخل وجود دارد .

نادر قاضی پور در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به دلیل افزایش ارز به دست لیبرال ها اظهار داشت: متاسفانه باند ریاست جمهور باند واردات است و این افراد نیز فکر لیبرالی دارند قبلا این لیبرال ها در دنیا شکست خورده اند.

وی افزود: معتقد هستیم ریاست جمهور یک طرح اساسی در باند اقتصادی انجام دهد تا تولید گراها را حاکم کنند که این کار موجب اشتغال و تولید و مشوق در صادرات می شود و در نتیجه به جای خروج ارز از کشور با ورود ارز به کشور  روبه رو خواهیم شد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در خصوص باند حاکم گفت: باند حاکم باندی  باندی است که توسعه عمومی جامعه را در نظر داشته باشد نه منافع شخصی خود را ونیز باند حاکم باید دائما معیشت و مشکلات مردم را در نظر داشته واین مشکلات را اولویت اول خود قرار دهند.

وی افزود: جنگ اقتصادی به مراتب سخت تر و پیچیده تر از جنگ نظامی است جنگ اقتصادی جنگ ارز و جنگ واردات است در جنگ اقتصادی سرکوب تولید داخل وجود دارد، آنهایی که وارد کننده هستند و رانت خوار هستند به این افراد باند حاکم گفته می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=287822

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه