پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

توسط موسسه معراج اندیشه؛

مدیر گروه آموزشی معراج اندیشه گفت: این گروه با هدف ارتقای سطح علمی و فرهنگی و کاستن از محدودیت ها اقدام به برگزاری همایش‌های رایگان در کلیه پایه ها و رشته ها کرده است.

پوریا سالاریان در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: موسسه خدمات علمی آموزشی رزمندگان اسلام با ربع قرن تجربه و خدمت مبادرت به اجرای برنامه های مختلف علمی آموزشی نموده است.

وی، در خصوص اهم فعالیت های این موسسه افزود: موسسه خدمات علمی آموزشی رزمندگان فعالیت هایی همچون انتشار کتاب در زمینه کمک آموزشی و مشاوره تحصیلی، برگزاری آزمون های پیشرفت تحصیلی و برگزاری کنکور آزمایشی و نیز ارائه محتوای الکترونیکی در قالب اپلیکیشن و ویدیوهای آموزشی و برگزاری آزمون های الکترونیکی و تاسیس و اداره مدارس و آموزشکده های علمی و حرفه ای دارد.

مدیر گروه آموزشی معراج اندیشه، در خصوص اهداف این گروه، گفت: گروه آموزشی معراج اندیشه زیر نظر موسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام و با هدف ارتقاء سطح علمی و فرهنگی و تسهیل دسترسی برابر و فرصت های آموزشی و کاستن از محدودیت ها اقدام به برگزاری ۲ هفته همایش رایگان در کلیه پایه ها و رشته ها و بهره گیری از اساتید مجرب و نامی کشور که سوابق تدریس در سال های اخیر را داشته اند کرده است.

وی ادامه داد: به کارگیری متخصصان برنامه ریزی آموزشی و اجرای سیستم نظارت و ارزیابی آموزشی برنامه ها برگزاری آزمون های جامع و آزمایشی ، برگزاری آزمون های جامع و آزمایشی و ارائه بسته های آموزشی بخشی از فعالیت های این مرکز آموزشی است.

سالاریان تصریح کرد: تا به امروز ۵ مورد همایش کنکور عربی، ریاضی، مشاوره تحصیلی فیزیک و زیست توسط اساتید نام آشنای کنکور کشور برگزار شده است.

سالاریان در پایان خاطرنشان کرد: به دنبال استقبال داوطلبان  گروه آموزشی معراج اندیشه اقدام به برگزاری دور دوم کلاس ها کرده به همین منظور متقاضیان می توانند درخواست خود برای شرکت در این دوره ها را با شماره تماس های ۳۲۲۶۱۴۳۹، ۳۲۲۶۱۴۴۱، ۳۲۲۳۱۰۲۳ با ما در میان بگذارند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=288148

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه