پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی:

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: دولتمردان در برابر یاوه‌گویان با قدرت حاضر شده و اجازه ایجاد فاصله میان مردم و نظام را ندهند.

به گزارش اروم‌نیوز، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در خطبه های نماز جمعه این هفته ارومیه، با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور، اظهار داشت: تمام تلاش دشمن برای از بین بردن اتحاد و همدلی میان مردم و مسئکلین است که امروز از مسیر اقتصاد وارد شده است.
وی، افزود: انتظاری که از دولتمردان داریم این است که در برابر یاوه‌گویان ایستادگی و مقاومت داشته باشند و با قدرت ازمنافع ملی مردم حمایت و دفاع کنند.
امام جمعه ارومیه، ایستادگی در برابر دشمن را نقطه طلایی در دوران مختلف حیات ایران دانست و تاکید کرد: ایستادگی در برابر دشمن برای هر مسلمانی واجب است چراکه این ایستادگی باعث فزونی عزت و اقتدار مردم می‌شود.
وی، از مردم و مسئولین درخواست کرد تا نسبت به همنشینی و توجه بیشتر به آموزه‌های قرآنی توجه بیشتری داشته باشند.
حجت‌الاسلام قریشی، مشارکت مردم در تمام لایه‌های نظام را نقطه عطفی برای انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: بزرگترین نعمت برای ما این است که تمام عرصه های حکومتی و نظام توسط این مردم تعیین شده و مسئولان و مردم باید هوشیار باشند تا از تفرقه و نفاق جلوگیری کنند.
وی، ایجاد اختلاف به هر بهانه‌ای را امری نادرست عنوان کرد و بیان داشت: انسجام ملی و اتحاد مسلمانان باید حفظ شود تا به این ترتیب شاهد ناامیدی و نابودی دشمنان شویم.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، در پایان با اشاره به لزوم حل مشکلات اقتصادی توسط مسئولان، بر حمایت مردم از کالای داخلی و پرهیز از مصرف بیش از حدتاکید کرد.
انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=288181

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه