پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: ادارات دولتی موظفند در ساعات اوج بار ترجیحا از ساعت ۱۲ الی ۱۶ حداقل ۱۰ درصد برق مصرفی خود را كاهش دهند.

اکبر حسن بگلو در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اعلام این که ادارات دولتی موظفند در ساعات اوج بار ترجیحا از ساعت ۱۲ الی ۱۶ حداقل ۱۰ درصد برق مصرفی خود را كاهش دهند، اظهار داشت: ۸ درصد مصرف برق متعلق به مشتركین اداری است بر همین اساس، به منظور تحقق سهمیه كاهش پیك، مشتركین اداری دیماندی به طور متوسط ۱۶ درصد و كل مشتركین اداری نیز بطور متوسط ۱۰ درصد از توان را باید کاهش دهند.

وی ادامه داد: مطابق دستور العمل‌های شركت توانیر مشتركین اداری دیماندی در صورت عقد تفاهم نامه همكاری در طرح های پاسخگویی بار با این شركت و كاهش حداقل ۱۰ درصد دیماند مصرفی در ساعات اوج بار نسبت به ۴ ساعت قبل، می توانند از پاداش همكاری استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در ادامه به ارائه توصیه هایی در این باره پرداخت و افزود: در راستای مدیریت مصرف، روشنایی نصف لامپ‌ های موجود در ساختمان‌ های اداری مخصوصا در ساعات اوج بار خاموش شود و یا از سرپیچ چراغ شل شود، همچنین سیستم سرمایشی در ساعات اوج بار روز خاموش شود و یا با حداقل مصرف به كار گرفته شوند.

حسن بگلو با تاکید بر بکارگیری كلیه مولدهای برق اضطراری ادارات به نحو مطلوب در ساعات اوج بار، از مسئولین ادارات استان خواست ضمن تعویض و تبدیل تمامی لامپ های موجود پرمصرف و نیمه سوخته با لامپ های ال ای دی و پربازده، جهت كاهش مصرف برق سالن های همایش اقدام و جلسات و همایش های اداری را قبل از ساعت ۱۱ برگزار کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=288047

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه