پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب خبر داد؛

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب از کشف و ضبط پنیر غیربهداشتی و پلمپ کارگاه تهیه این پنیرها خبر داد.

به گزارش اروم نیوز، سهراب حیدری در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اعلام این خبر گفت: به دنبال شکایت وارده به سامانه رسیدگی به شکایات مردمی وزارت بهداشت مبنی بر تهیه و بسته بندی پنیرهای غیر بهداشتی و فاسد در خانه مسکونی در یکی مناطق شهرستان میاندوآب موضوع در دستور کار کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرار گرفت.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب اظهار کرد: در این راستا و پس از انجام اقدامات لازم و با اخذ حکم دادستانی و مجوز ورود به منزل با همکاری نیروی انتظامی و ‌کارشناس حقوقی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب به محل مراجعه کردند.
وی افزود: پس از مراجعه به محل و انجام اقدامات لازم، پنیر، ابزار و دستگاه های کار مربوطه نیز توقیف و برای فرد متخلف پرونده تخلف بهداشتی تشکیل داده شد.
حیدری با اشاره به وصول ۵۰ شکایت مردمی در زمینه بهداشتی از طریق سامانه ۱۹۰، تصریح کرد: شکایت بهداشتی ثبت شده در سامانه ۱۹۰ مربوط به شهرستان میاندوآب توسط بازرسان بهداشت محیط شبکه سریعا مورد رسیدگی قرار گرفته اند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب اظهار کرد: از تمامی شهروندان عزیز درخواست می کنیم تا در صورت مواجهه با هرگونه مشکلات و تخلفات بهداشتی در زمینه مواد غذایی خوردنی و آشامیدنی و یا شرایط بهداشتی مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی و همچنین هر اقدامی که تهدید علیه سلامت عمومی محسوب می‌شود، فورا آن را با سامانه ۱۹۰ در جریان بگذارند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=287827

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه