پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

رییس اداره برق پلدشت:

رییس اداره برق پلدشت گفت: قطعی های موردی در برخی خیابان ها به علت افزایش تعداد کولرهای گازی نسبت به سال گذشته است و در این خصوص تدابیر لازم اندیشیده شده است.

به گزارش اروم نیوز، ابراهیم احمدی در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به قطعی و نوسانات برق پلدشت گفت: قطعی های برق در ظهر و شب طبق برنامه بوده دلیل آن نیز کمبود تولید برق در سطح کشور است.

وی تصریح کرد: این قطعی های با برنامه ۲ مرتبه در روز خواهد بود و همشهریان عزیز می توانند با صرفه جویی در مصرف، زمان این قطعی ها را کاهش دهند.

رییس اداره برق پلدشت در خصوص قطعی های موردی در خیابان ها نیز افزود: قطعی های موردی در برخی خیابان ها به علت افزایش تعداد کولرهای گازی نسبت به سال گذشته است و در این خصوص تدابیر لازم اندیشیده شده است.

احمدی گفت: از همشهریان عزیز در خواست می شود به منظور پایداری شبکه برق در مصرف این نعمت الهی صرفه جویی کرده و الگوی مصرف را رعایت کنند تا شاهد قطعی برق در شهرستان نباشیم.

رییس اداره برق پلدشت در خصوص راهکارهای صرفه جویی برق افزود: خاموش کردن لامپ های اضافی، قراردادن کولرها در زیر سایبان، تنطیم درجه کولرهای گازی روی ۲۵ الی ۲۶ و عدم استفاده از وسایل برقی پر مصرف در ساعات ۱۲ الی ۱۶ و ۲۰ الی ۲۳ گوشه ای از این راهکارها است.

به گفته وی این قطعی های با برنامه مختص این شهرستان نبوده و شامل همه شهرها می شود.

انتهای پیام/

 

 

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=287824

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه