پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

معاون هماهنگ کننده سپاه بوکان از اعزام ۹۰۰ نفر از بسیجیان بوکان به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور طی تابستان سال جاری خبر داد.

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس، سرهنگ پاسدار منوچهر مودبی در باره جزئیات این اعزام ها افزود: این کاروان ها در دو تاریخ مختلف طی ماه های تیر و شهریور سال جاری به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام می شوند.

وی ادامه داد: در مرحله نخست ۷۶۰ نفر در قالب سه کاروان با ۱۷ دستگاه اتوبوس به مناطق شمال غرب کشور از جمله شهرستان های مهاباد، نقده و پیرانشهر اعزام می شوند.

معاون هماهنگ کننده سپاه بوکان ادامه داد: از مجموع ۹۰۰ نفر بسیجی اعزامی به مناطق و یادمان های عملیاتی شمال غرب کشور ۱۸۰ نفر را خواهران تشکیل می دهند.

منوچهر مودبی افزود: قرائت وصیت نامه شهدا، روایت چگونگی عملیات های دوران دفاع مقدس و شرکت در کارگاه های مبارزه با جنگ نرم از برنامه های جنبی این کاروان است.

وی خاطرنشان کرد: در حالی که جهان غرب بویژه استکبار و جیره خواران داخلی و خارجی آن حملات گسترده ای را علیه مبانی جمهوری اسلامی به راه انداختند برگزاری اردوهای راهیان نور فرصتی مناسب برای تجدید عهد با شهیدان است.

مودبی در پایان تصریح کرد: شهیدان برگردن ما بسیار حق دارند و این وظیفه ما را برای حفظ و ادامه راه انان در پاسدارای از انقلاب و ارزش های ان بیش از پیش افزایش می دهد.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=287669

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه