پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مسئول آتش نشانی بوکان گفت: در حادثه آتش سوزی گورستان بوکان بیش از ۲۰۰۰ متر مربع از محوطه در آتش سوخته و همچنین تعدادی از درختان کهنسال آن مکان دچار آسیب جدی شدند.

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس؛ عصرجمعه ۸ تیر ماه گورستان عمومی شهر بوکان دچار آتش سوزی شد و بسیاری از محیط ان در آتش سوخت و خاکستر شد.

در همین رابطه مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان به کانی پرس گفت: پس از تماس و درخواست کمک نگهبانی گورستان عمومی شهر مبنی بر وقوع آتش سوزی بلافاصله آتش نشانان این سازمان به محل اعزام شدند.

ظاه فیضه افزود: آتش که بدلایل نامعلومی در حال پیشرویی و نابود کردن کل درختان و پوشش گیاهی منطقه قدیمی این گورستان بود، با تلاش بسیار آتش نشانان مهار و از گسترش آن جلوگیری شد.

وی ادامه داد: در این حادثه بیش از ۲۰۰۰ متر مربع از محوطه گورستان در آتش سوخته و همچنین تعدادی از درختان کهنسال آن مکان دچار آسیب جدی شدند.

فیضه ادامه داد: لازم به ذکر است که ایستگاه های چهارگانه این سازمان از ابتدای روز جاری تاکنون به بیش از ۸ عملیات اطفا حریق باغات کوسه، کهریزه محمودآباد، خیابان قانع و بلوار ساحلی اعزام شدند که علت اکثر این حوادث آتش سوزی، خشک و مستعد حریق بودن پوشش های گیاهی و دخالت انسانی در آنان بوده است.

وی خاطر نشان کرد: همشهریان عزیز بایستی با تداوم فصل گرم و خشک بیشتر از پیش به رعایت نکات ایمنی در طبیعت اهمیت داده و از برپا کردن آتش به هر دلیل و همچنین پرتاب ته سیگار به داخل پوشش های گیاهی اکیدا خودداری کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=287674

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه