پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

رئیس مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب:

رئیس مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب از رقابت چهار هزار و ۱۸۳ داوطلب در گروه های پنجگانه آزمون سراسری امسال در میاندوآب خبر داد.

به گزارش اروم نیوز، افشار کبیری در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، با اشاره به آغاز برگزاری آزمون سراسری امسال دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در این مرکز آموزشی، گفت: امسال در مجموع چهار هزار و ۱۸۳ کنکوری در شهرستان میاندوآب داریم که روزهای پنج شنبه و جمعه در آزمون سراسری و همگام با سراسر کشور شرکت می کنند.

رئیس مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب با بیان اینکه در این شهرستان تعداد داوطلبان کنکوری خانم بیشتر از آقایان است، اظهار کرد: از چهار هزار و ۱۸۳ داوطلب امسال، دو هزار و ۲۴۸ نفر زن و یک هزار و ۹۳۵ نفر نیز مرد هستند.

وی افزود: بیشترین آمار داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری امسال در میاندوآب مربوط به گروه آزمایشی علوم تجربی با  دو هزار و ۹۴۳ نفر که شامل ۷۰ درصد شرکت کنندگان است و کمترین تعداد نیز در گروه های آزمایشی اصلی مربوط به ریاضی-فنی با ۱۸۸ نفر و در میان کل گروه ها مربوط به گروه آزمایشی هنر با ۱۴۸ نفر است.

کبیری با اشاره به برگزاری این آزمون در دو نوبت صبح و عصر در روزهای پنج شنبه و جمعه، تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی و اعلام سازمان سنجش کشور، آزمون گروه آزمایشی ریاضی-فنی و علوم انسانی نوبت صبح و هنر در نوبت عصر روز پنج شنبه برگزار می شود.

رئیس مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب اظهار کرد: داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی نیز نوبت صبح و زبان های خارجی در نوبت عصر روز جمعه در گروه آزمایشی مربوطه به رقابت می پردازند.

وی با توصیه به داوطلبان برای توجه به نکات لازم در برگزاری کنکور، افزود: همه تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون سراسری سال ۹۵ در میاندوآب که در سه حوزه امتحانی مرکز آموزش عالی شهید باکری، دانشگاه پیام نور و دبیرستان شهید فروغی برگزار می شود، اندیشیده شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=287479

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه