پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

همایش بزرگ پیادە روی خانودگی بە مناسبت گرامیداشت سی و یکمین سالروز بمباران شیمیایی سردشت، هفتە المپیک و روز جهانی مبارزە با موادمخدر در شهر سردشت برگزار شد.

به گزارش اروم نیوز، فرماندار سردشت در گفت و گو با بُلفَت هدف از برگزاری پیاده روی خانوادگی به مناسبت های مختلف را تزریق نشاط و سلامتی به بدنه اجتماعی عنوان کرد.

نژاد جهانی در رابطه با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر گفت: برخورد با این پدیده شوم بیش از آنکه فیزیکی و سخت افزاری باشد نیاز به مقابله فرهنگی دارد.

وی با بیان اینکه سردشت یکی از پاکترین شهرها در زمینه اعتیاد به موادمخدر است، گفت: افرادی بدون مطالعه ی آسیب ها و موقعیت جغرافیایی این شهر، تصورات ناپسندی را ایجاد می کنند اما ثابت شده که این مردمان با عزم ترین در خصوص مبارزه با این مواد هستند.

بر اساس گزارش بُلفَت، شرکت کنندگان در همایش پیاده روی با حضور در جلوی درب فرمانداری سردشت و پیادەروی در داخل شهر مسیر ۲ کیلومتری تا استادیوم دو هزار نفری را پیمودند.

این همایش حدود ۶۰۰ نفر از مسئولان، شهروندان و ورزشکاران شرکت کرده بودند که در پایان با برنامه های مختلفی همچون مسابقه پیامکی، ضربات پنالتی و گل کوچک به برندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=287443

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه