اندازه فونت : +
روحانی در توچال
یادداشت؛

دولت، اقتصاد و توچال درمانی

دولتی‌ها آستين ها را بالا بزنند، جهادی عمل كنند و منافع پابرهنگان انقلاب را كه عشق حضرت روح الله بودند را در اولويت قرار دهند.

به گزارش اروم‌نیوز، هيچ ايرانی نبايد از وضعيت بد اين روز های اقتصاد ايران خوشحال باشد.

جريانات سياسی مخالف دولت نيز اگر به نقد سياست های دولت می پردازند بايستی با هدف ارائه راهكار برای برون رفت از وضعيت موجود باشد چراكه خسارت اصلی اين روزها، متوجه قشر مستضعف جامعه است؛ آن‌هايی كه در روزهای سخت مدافعان اصلی انقلاب ونظام می باشند و اين عادلانه نيست.

اما در اين ميان نكته اصلی رفتارهای تناقض آميز دولت و شخص رئيس جمهور است كه به مشكلات دامن می زند.

مواضع او و دولت با اتفاقات بازار اصلا همخوانی ندارد، خيلی ها معتقدند كه تنظيم بازار از دست دولت خارج شده است و دلالان حرف اول و آخر اين روزهای اقتصاد ايران را می زنند.

از نيلی، نهاونديان و سيف خبری نيست، صدای حاميان دولت بدجوری درآمده و اصلاح طلبان در حال فاصله گرفتن از روحانی و دولت او هستند.

برجام و گلابی‌هايش در حال فاسد كردن اقتصاد ايران است و دولت دست بسته، همچنان منتظر كورسوی اروپايی‌ها نشسته است.

معلوم نيست وضعيت جامعه تا كِی می تواند به اين صورت ادامه داشته باشد.

فشارهای مضاعف بر دوش مردم تا كجا قابل تحمل است؟

فوتبال درمانی در ورزشگاه آزادی، تلگرام بازی و توچال گردی تا كی می تواند دغدغه اول دولت باشد؟

دولتی‌ها آستين ها را بالا بزنند، جهادی عمل كنند و منافع پابرهنگان انقلاب را كه عشق حضرت روح الله بودند را در اولويت قرار دهند.

می‌توان از شرايط حاضر بهترين فرصت‌ها را برای پيشرفت ايران طراحی كرد، به شرط اينكه دولت وظيفه خود را در اين شرايط خطير به درستی ايفا كند و به جای طمع به ليست در انتظار اروپا، در پی استحكام قدرت درونی باشد.

* وحید جلال‌زاده

انتهای پیام/