پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی:

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: سرمنشا تفکر بسیجی آموزه های دین مبین اسلام است که توانسته هیمنه پوشالی آمریکای جنایتکار را در هم شکسته و مانند سدی در برابر توطئه های شوم آنان بایستد.

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحیم نجفقلی‌زاده سرایی شامگاه چهارشنبه در محفل انس مشترک شیعه و سنی در نقده که با حضور علما، نخبگان، ائمه جمعه و جماعت و جمعی از مسئولان این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: ما امروز به برکت تفکر غنی و پرمحتوای بسیج شاهد اقتدار ایران اسلامی و جبهه مقاومت در منطقه هستیم.

وی، افزود: حفظ وحدت شیعه و سنی باعث شده تا امروز شاهد رشد توانمندی رزمندگان در جبهه مقاومت باشیم که دفاع از مرزهای اسلام را ممکن ساخته است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی، با اشاره به اینکه بصیرت قطب نمای زندگی انسان است، خاطرنشان کرد: در بازه‌های زمانی مختلف زندگی می‌توان با توسل به بصیرت از گمراهی‌ها در امان بود که امروز شاهد این اتفاق مبارک هستیم.

وی، تاکید کرد: برخی رهبران و بزرگان کشورهای اسلامی اشتباهاتی مرتکب شده‌اند که باعث انحراف شده، حال باید توجه داشت که تمام این مشکلات در سایه بی‌بصیرتی و نبود توجه به بصیرت است.

حجت‌الاسلام سرایی، تمسک به قرآن کریم را موجب دوری جامعه از ذلت و نگونی دانست و گفت: تبعیت مردم ایران اسلامی از بیانات و رهنمودهای امام(ره) در دوران انقلاب اسلامی باعث شد تا امروز شاهد امنیت موجود باشیم و این عامل رهایی مردم از اسارت در دام شیاطین بود.

وی، همچنین ابراز داشت: دشمنان امروز دنبال نابودی اسلام هستند اما قطعا این نکته را نمی‌دانند که بیداری و بصیرت مسلمانان برای همیشه باعث نابودی دشمنان اسلام خواهد بود و بر اساس آیات الهی نصرت نهایی با جبهه حق و اسلام است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، خاطرنشان کرد: برای دشمن شیعه و سنی هیچ تفاوتی ندارد و برای رسیدن به اهداف پلیدشان دنبال برهم زدن امنیت و آرامش مسلمانان با هر روشی هستند.

وی، همدلی مسلمانان در برخورد با داعش را نمادی از وحدت شیعه و سنی در جهان برشمرد و گفت: در دوران مبارزه با داعش هم شهدای شیعه و هم شهدای سنی تقدیم کرده‌ایم و این امر نشان می‌دهد که مسلمانان در برابر دشمنان یکدل و همصدا هستند و همین عامل موفقیت در دوران مختلف بوده است.

حجت‌الاسلام سرایی، تشکیل دادن اجتماعاتی با عناوین شیعه و سنی را حیله‌ای برای نفوذ دشمن در میان مسلمانان عنوان کرد و بیان داشت: این اجتماعات برگرفته از خوی استکباری دشمنان است که با هر روشی به دنبال از بین بردن امنیت جوامع اسلامی هستند.

وی، در بخش پایانی سخنان خود، از تمام علما و روحانیون شیعه و سنی خواست تا نسبت به تقویت مبانی وحدت میان اقشار مختلف مردم تلاش کرده و با تذکر نسبت به وقایع تلخ و ناگوار ناشی از عدم وحدت میان مسلمانان، از بروز اتفاقات ناگوار دیگر جلوگیری کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=286432

اخبار مرتبط

نظرات

جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه