پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

فرماندار میاندوآب تاکید کرد؛

فرماندار میاندوآب گفت: آموزش اصول فنی و مهندسی به کشاورزان یکی از مهمترین وظایف جهاد کشاورزی است که باید آن را در نظر داشته باشد.

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، ناصر امیری امروز در دیدار رئیس و کارکنان جهاد کشاورزی میاندوآب با بیان اینکه جهاد سازندگی و کشاوزی، یکی از یادگاران امام خمینی است، اظهار کرد: تاسیس جهاد سازندگی، کمیته امداد و بسیج از اقدامات مدبرانه حضرت امام خمینی(ره) بود.

فرماندار میاندوآب گفت: بعد از امام خمینی(ره) نیز مقام معظم ادامه دهنده راه ایشان بوده و همیشه بر نقش این نهادها در کشور تاکید کرده اند.

وی با اشاره به اینکه جهاد سازندگی نقش مهمی در هشت سال دفاع مقدس ونیز دوران سازندگی کشور داشته است، افزود: امروز نیز جهاد کشاورزی نقش مهمی در کشور داشته و باید به نقش خود به بهترین نحو عمل کند.

امیری با تاکید بر اینکه جهاد کشاورزی باید در خدمت کشاورزان باشد، تصریح کرد: آموزش اصول فنی و مهندسی به کشاورزان یکی از مهمترین وظایف جهاد کشاورزی است که باید آن را در نظر داشته باشد و همواره به فکر کشاورزان باشد.

وی در ادامه با اشاره به موضوع ستاد احیای دریاچه ارومیه و مصوبات این ستاد گفت: باید مصوبات ستاد احیای دریاچه ارومیه را در نظر داشته و در حالی که در راستای مصوبات این ستاد عمل می کنیم، در کنار آن برای توسعه کشاورزی نیز گام برداریم.

فرماندار میاندوآب افزود: توسعه آبیاری های نوین و آبیاری قطره ای برای مدیریت منابع آبی یکی از اقدامات مهمی است که باید همواره مد نظر قرار گیرد و در کنار آن نیز مکانیزاسیون کشاورزی و توسعه کشاورزی در اولویت باشد.

امیری با تأکید بر خدمت رسانی صادقانه به مردم اظهار کرد: مسئولیت یک امانت است که باید به نحو احسن آن را به سرانجام برسانیم و نباید در خدمت یک عده خاص باشیم بلکه باید به همه خدمت کنیم.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=286334

اخبار مرتبط

نظرات

جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه