پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: مسئولان بسیج سازندگی آذربایجان غربی اردوهای جهادی را با بکار گیری افراد متخصص به صورت تخصصی اجرا کند.

به گزارش اروم نیوز، علیرضا رادفر امروز در نخستین جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای هجرت و جهادی دانش آموزی و دانشجویی که در محل سالن شهید نیکخواه استانداری آذربایجان غربی برگزار شد اظهار داشت: جوانان داوطلبی که خواستار سازندگی در بخش‌های محروم هستند می‌توانند در اردوهای جهادی تلاش خود را به کار گیرند.

وی با اشاره به روش عمل در اردوهای جهادی خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی باید آمادگی و توان خود را به دستگاه‌های دولتی اعلام کنند تا مشاهده کنیم چه کارهایی می‌توان کرد و همچنین باید ادارات موارد پیشنهادی را مورد مطالعه دهند تا بتوان اقدامات را به بسیج سازندگی واگذار کرد.

رادفر بیان کرد: همچنین باید در این اردوها تخصص مورد توجه قرار گیرد تا دانشجویان و افراد را در کارهای تخصصی مربوط به رشته‌های درسی و کاری خود ارائه خدمات کنند و لازمه این اقدام بر این است که بسیج سازندگی برنامه‌ها و تخصص افراد را ایراد کند تا بتوان به خوبی برنامه ریزی کرد.

وی تصریح کرد: باید از توان بسیج سازندگی و نیروهای داوطلب به خوبی استفاده کرد و در بخش‌های تخصصی برنامه‌های خود را پیش برد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: بسیج سازندگی در بخض دانش آموزی مشکلی نداریم و آموزش و پرورش آذربایجان غربی با تمام توان آماده خضور در اروهای جهادی و هجرت است

وی بیان کرد: گروه‌های جهادی با اردوهای بسیج سازندگی که برای فصل تابستان تعریف شده متفاوت است و پروژه‌هایی که برخی اوقات به بسیج سازندگی واگذار می‌شود به صورت امانی صورت می‌گیرد و نباید مباحث با یکدیگر تداخل داشته باشند.

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=286383

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه