پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب از آغاز توزیع ۸۰۰ سبد کالا در بین نیازمندان و خانواده های مددجویان میاندوآبی خبر داد.

به گزارش اروم نیوز، رسول بخشی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر در حاشیه بسته بندی و آماده سازی توزیع سبدکالایی در بین نیازمندان و خانواده های مددجویان اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان امسال نیز به مانند سال های گذشته، سبدکالایی در بین خانواده های نیازمند و مددجوی تحت پوشش این نهاد در میاندوآب تهیه و توزیع می شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب با اشاره به اینکه تهیه این بسته های غذایی با کمک ستاد خیرین و نیکوکاران انجام شده است، افزود: خیرین نیکوکار میاندوآبی همواره یار و مددکار ما بوده و در راستای رفع نیازهای محرومان و اقدامات خداپسندانه قدم برداشته اند و در ماه مبارک رمضان نیز کمک های خود را برای یاری رسانی به نیازمندان دریغ نکردند.

وی گفت:  این سبد کالایی شامل برنج، روغن، مرغ  و رب گوجه فرنگی بوده و در عرض سه روز در بین خانوارهای مددجو توزیع می شود.

بخشی تصریح کرد: در این مرحله از توزیع سبد کالایی، ۸۰۰ خانوار از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) را تحت پوشش قرار داده و به مرور با تهیه سبدکالایی بیشتر، خانوارهای بیشتری را از این سبدکالایی بهره مند می کنیم.

گفتنی است از ابتدای ماه مبارک رمضان با کمک خیرین برای یک هزار و ۷۰۰ خانوار تحت پوشش، جیره غذایی خشک از محل منابع امداد و برای یک هزار و ۵۰۰ نفر از طریق خیرین تهیه و توزیع و هم چنین برای سه هزار و ۶۰۰ نفر نیز وعده غذای گرم و افطاری تهیه و در بین خانوارهای نیازمند و مددجوی تحت پوشش توزیع شد.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=286170

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه