پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

رئیس پایگاه انتقال خون میاندوآب:

رئیس پایگاه انتقال خون میاندوآب گفت: در شب های قدر امسال در میاندوآب، ۲۰۰ نفر از مردم این شهر بخشی از خون خود را به نیازمندان اهدا کردند.

به گزارش اروم نیوز، داریوش  قنبری در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به استقبال خوب مردم میاندوآب از اهدای خون در مناسبت ها و ایام خاص، اظهار کرد: در همین راستا نیز از ابتدای ماه مبارک رمضان، پایگاه انتقال خون میاندوآب در نوبت صبح و بعد از افطار دایر  بوده و مردم می توانند بعد از افطار نیز اقدام به اهدای خون و نجات جان بیماران کنند.

رئیس پایگاه انتقال خون میاندوآب، با بیان اینکه فعالیت این پایگاه در روزهای ماه مبارک رمضان در نوبت صبح از ساعت ۸/۳۰ تا ۱۱ است، گفت: پایگاه‌ انتقال خون میاندوآب همه روزه در ایام ماه مبارک رمضان، در نوبت صبح از ساعت ۸/۳۰ تا ۱۱ و بعد از افطار از ساعت ۲۱/۳۰ تا ۲۳ آماده مراجعه شهروندان است.

وی، با بیان اینکه مردم میاندوآب از اهدای خون در شب های قدر نیز استقبال خوبی داشتند، گفت: در شب های قدر امسال تعداد مراجعات به پایگاه انتقال خون بیش از سایر روزهای ماه مبارک رمضان بوده و از ۲۰۰ نفر که دارای شرایط بودند، خون گیری به عمل آمد.

قنبری، تصریح کرد: در شب های قدر میزان مشارکت شهروندان نوعدوست میاندوآبی نسبت به اهداء خون در قیاس با روزهای گذشته افزایش یافت و می توان گفت که دو برابر شد.

رئیس پایگاه انتقال خون میاندوآب با دعوت از مردم برای اهدای خون به نیازمندان در روزهای عادی و مناسبت های ویژه اظهار کرد: نیاز به فرآورده های خونی اجتناب ناپذیر است و مردم نوع دوست و خیر میاندوآب برای ذخیره سازی انواع گروه های خونی به پایگاه انتقال خون مراجعه کنند.

وی، با بیان اینکه این پایگاه آماده خون گیری از مردم شهرستان می باشد، افزود: اهداکنندگان خون می توانند در ماه مبارک رمضان همه روزه ازساعت ۸/۳۰ تا ۱۱ قبل از ظهر و بعد از افطار از ساعت ۲۱/۳۰ تا ۲۳ با مراجعه به پایگاه انتقال خون در این امر خداپسندانه شرکت کنند.

گفتنی است مردان در طول سال چهار مرتبه و زنان سه مرتبه با رعایت فاصله زمانی می توانند خون اهدا کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=286017

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه