پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب خبر داد؛

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان سه هزار و ۲۰۰ جیره غذایی خشک به عنوان سبدکالا از طریق منابع امداد و با کمک خیرین و برای سه هزار و ۶۰۰ نفراز مددجویان غذای گرم و افطاری تهیه و توزیع شده است.

به گزارش اروم نیوز، رسول بخشی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان امسال نیز مانند سال های گذشته، طرح اطعام خانواده های نیازمند و مددجوی تحت پوشش با کمک خیرین و نیکوکاران انجام شد و در این راستا نیز سبدکالا در بین خانواده های تحت پوشش توزیع شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب افزود: در این راستا از ابتدای ماه مبارک رمضان با کمک خیرین برای یک هزار و ۷۰۰ خانوار تحت پوشش، جیره غذایی خشک از محل منابع امداد و برای یک هزار و ۵۰۰ نفر از طریق خیرین تهیه و توزیع شده است.

وی گفت: هم چنین برای سه هزار و ۶۰۰ نفر نیز وعده غذای گرم و افطاری تهیه و در بین خانوارهای نیازمند و مددجوی تحت پوشش توزیع شد.

بخشی با تاکید بر اینکه امیدواریم، خیرین مانند همیشه،‌یار و یاور ما باشند، تصریح کرد: خیرین نیکوکار میاندوآبی همواره یار و مددکار ما بوده و هستند در راستای رفع نیازهای محرومان و اقدامات خداپسندانه قدم برداشته اند و امیدواریم  هیچگاه ما را در تهیه مایحتاج موردنیاز خانواده های نیازمند تنها نگذارند و یاریگر ما در کمک رسانی به محرومان و نیازمندان باشند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب اظهار کرد: اجرای طرح محسنین و حامی یابی برای ایتام از دیگر برنامه هایی بود که در ماه مبارک رمضان و در شب های قدر انجام شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=286012

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه