پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی:

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: روز قدس یادگار حسنه امام خمینی (ره) است و مردم ایران در این روز با شرکت در راهپیمایی تا به اسرائیل، آمریکا و اروپایان ثابت کنند که مردم کشور ایران ید واحد هستند

نادر قاضی پور در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به اهمیت گرامی داشت روز جهانی قدس اظهار داشت: روز جهانی امسال با سال های دیگر تفاوت اساسی دارد چراکه آمریکا قدس را پایتخت رژیم جعلی اسرائیل قرار داده است.

وی افزود: و از دیگر کارهایی که به راهپیمای امسال رنگ خواهد داد بدعهدی های آمریکا و خارج شدن آمریکا از برجام است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امروزه عربستان با رژیم اسرائیل متحد شده است که این نشان دهنده آن است که وظیفه ما در قبال قدس سنگین است.

وی افزود: امام خمینی(ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران آخرین هفته ماه مبارک رمضان را روز جهانی قدس نام نهاده در سال های اول دستور امام خمینی (ره) تنها در کشور برگزارشد ولی امروزه پیام حمایت امام خمینی(ره) در ۷۸ کشور جهان برگزارمی شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: روز قدس یادگار حسنه امام خمینی(ره) است و مردم ایران در این روز با شرکت در راهپیمایی تا به اسرائیل، آمریکا و اروپایان ثابت کنند که مردم کشور ایران ید واحد هستند و در همه صحنه ها سر باز ولایت هستیم و از مظلوم وهمچنین از خاک و ناموس خود دفاع می کنیم.

وی افزود: در روز قدس به دنیا ثابت خواهیم کرد پشت ولایت هستیم و فلسطین پاره تن اسلام است و روز قدس روز اسلام است.

قاضی پور اظهار داشت: راهپیمای روز جهانی قدس تمامی توطئه های دشمنان در نطفه خفه خواهد شد و همچنین نقشه های افراد خود فروخته داخلی نقش برآب خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: روز قدس نماد حمایت از فلسطیناست که پاره تن اسلام است.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=285586

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه