پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

امام جمعه چالدران گفت: شکوه و عظمت روز قدس در این ایام حساس که در جغرافیای اسلام، مستکبرین و مسلمانان را به جان هم انداخته بیشتر تاثیرگذار خواهند بود.

به گزارش اروم نیوز ،امام جمعه شهرستان چالدران در گفت‌وگو با نوای چالدران ، اظهار کرد: تا زمانی که مسلمانان در صحنه باشند روز قدس هر سال با عظمت بیشتری به خصوص در میان مسلمان ملت ایران برگزار خواهند شد. 

حجت الاسلام آقایی خاطرنشان کرد: معنای روز قدس را می‌توان روز خیزش مردم مسلمان ایران و دنیا، روز حمایت از مظلومان و مردم رانده شده و آواره فلسطین که سرزمین آن‌ها توسط رژیم صهیونیستی اشغال شده خلاصه کرد.

وی تصریح کرد: بعد از این‌که حضرت امام(ره) روز قدس را برای مسلمانان به یادگار گذاشتند هرسال شاهد حضور پرشور و عظمت کمی و کیفی مسلمانان بوده‌ایم و مهمترین پیام راهپیمایی روز قدس برای تمام ظالمان و مستکبرانی جهان این است که مردم همیشه یار و حامی مستضعفین هستند و در مقابل ظالمان خواهند ایستاد. 

امام جمعه شهرستان چالدران ادامه داد: شکوه و عظمت روز قدس در این ایام حساس که در جغرافیای اسلام، مستکبرین و مسلمانان را به جان هم انداخته بیشتر تاثیرگذار خواهند بود. 

وی گفت: مردم مسلمان فلسطین هیچوقت تنها نبوده‌اند؛ چراکه مردم با ایمان و انقلابی ایران اسلامی در کنار آنان همواره خواهند بود و حمایت از مردم فلسطین که یک نماد آوارگی و ظلم واقعی است تا آخر ادامه خواهد داشت. 

وی با بیان اینکه روز قدس یک مکتب با عظمت از دستاوردهای انقلاب است، گفت: با توجه به شرایط نامساعد و ناگوار مسلمانان در جای جای دنیا این روز با شکوه و عظمت خاص خود برگزار خواهد شد.

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=285617

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه