پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

امام جمعه اشنویه:

امام جمعه اشنویه گفت: حضور پرشور مردم در روز قدس تجلی اقتدار اسلام در برابر استکبار است.

ماموستا سید مصطفی خاتمی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز گفت: اعلام همدردی و همبستگی با مسلمانان مظلوم فلسطین از وظایف دینی هر مسلمان به شمار می رود.

وی، افزود: هر سال براساس دستور امام خمینی(ره)  آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز هم بستگی و حمایت از مردم فلسطین است و امسال نیز مانند سنوات گذشته و البته پرشور تر از سال های پیش انزجار از جنایات رژیم صهیونیستی اعلام می کنیم.

امام جمعه اشنویه، همچنین اسرائیل را بزرگ ترین دشمن مسلمانان در تاریخ خواند و اظهار داشت : اسرائیل دشمن ترین کشور علیه مسلمانان است و شرعا واجب است مردم با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس و محکوم کردن جنایات صهیونیستها همبستگی خود را با آرمانهای مردم فلسطین نشان دهند.

وی، اظهار کرد: راهپیمایی روز قدس روز نماد استکبارستیزی، آزادیخواهی و روز همبستگی و همدردی با مردم فلسطین در برابر جنایت های ضد انسانی و جنایتکارانه رژیم صهیونیستی است.
ماموستا خاتمی، افزود: امروز مسلمانان جهان بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت و همدلی هستند و راهپیمایی روز قدس اتحاد مردم را برای عزت و سربلندی ایران اسلامی مضاعف می کند.

وی، اقدام اخیر ترامپ مبنی بر انتقال سفارت خود به فلسطین را امری خبیثانه و سخیف خواند و گفت: حضور در راهپیمایی روز قدس بیانگر تاکید مجدد امت اسلامی بر مبارزه با ظلم و جور است.
امام جمعه اشنویه، ادامه داد: حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس موجب دلگرمی مردم مظلوم فلسطین برای ادامه مبارزات علیه رژیم اشغالگر قدس است

انتهیا پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=285596

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه