پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

گزارش؛

روز قدس تنها روز دفاع از قدس نیست، بلکه روز دفاع از تفکر اسلام و مبانی اسلامی و روز دفاع از مظلومین و روز دفاع از ارزش ها است.

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، حضرت امام خمینی(ره) در پیامی، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نامیدند و فرمودند که از عموم مسلمانان جهان و دولت های اسلامی می خواهم که برای کوتاه کردن دست این غاصب و پشتیبانان آن، به هم بپیوندند.

فردا نیز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در سال ۹۷ و روز جهانی قدس است و در این روز بار دیگر همه مسلمانان در سراسر دنیا در حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین به صحنه آمده و فریاد آزادی قدس شریف را سر می دهند.

روز قدس، روز مبارزه با استکبار جهانی و نماد آن رژیم صهیونیستی و روز دفاع از اسلام، مصداق صف بندی حق در برابر باطل بوده و مردم مسلمان دنیا، نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و دشمنان به دنیا اعلام می کنند.

این روز نماد مبارزه با استکبار  و روز اعلان قدرت مسلمانان در برابر دشمنان بوده و مایه امید و قوت قلبی برای مردم مستضعف دنیا و بویژه فلسطین اشغالی برای رهایی از چنگ استکبار است.

روز قدس، روز فریاد دفاع از مظلوم و روز دفاع از ارزش ها است

درباره روز جهانی قدس و اهمیت شرکت در راهپیمایی روز قدس، امام جمعه میاندوآب در سخنانی با بیان اینکه روز قدس، متعلق به همه امت اسلام است، اظهار کرد: روز قدس نماد وحدت امت اسلامی در مقابله با استکبار جهانی و در راس آن آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده افزود: روز قدس تنها روز دفاع از قدس نیست، بلکه روز دفاع از تفکر اسلام و مبانی اسلامی و روز دفاع از مظلومین و روز دفاع از ارزش ها است.

وی گفت: راهپیمایی روز قدس امسال به حول قوه الهی پررنگ تر از سال های گذشته برگزار خواهد شد و مردم حضور فعال و پرشور خواهند داشت.

حسن زاده با تاکید بر اینکه مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل شعار همیشگی ما است، تصریح کرد: همه مردم باید در روز قدس به صحنه آمده و با تمام قدرت، فریاد “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” و آزادی قدس شریف را از چنگال دشمنان اسلام فریاد بزنند و قطعا نیز اینگونه خواهد بود.

راهپیمایی روز قدس امسال باشکوه خواهد بود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی میاندوآب هم در گفت و گو با خبرنگار ما با تاکید بر حضور گسترده مردم در این راهپیمایی ، تصریح کرد: امسال نیز با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین به دنیا اعلام خواهیم کرد و به حول قوه الهی، راهپیمایی روز قدس امسال، پرشورتر و باشکوهتر از همیشه برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام عادل نجفیان اظهار کرد: مردم امسال بار دیگر در حمایت از مردم مظلوم و بی گناه و آوارگان بی پناه فلسطین مقاوم، علیه ظلم و خشونت و اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی فریاد آزادی قدس شریف را فریاد خواهند زد.

امسال مصمم تر می آئیم

جمعی از مردم میاندوآب هم در گفت و گویی های جداگانه با خبرنگار زرین خبر با بیان اینکه ان شالله در روز قدس؛ خط بطلانی بر توطئه های دشمنان می کشیم، اظهار کردند: فردا دوباره نشان می دهیم که همیشه حق در مقابل باطل پیروز است.

آنها یکصدا اعلام کردند: روز قدس، روز عزت و روز وحدت امت اسلام در برابر کفر و استکبار جهانی است و همه باید در این راهپیمایی حضور باشکوه داشته باشیم.

آری، برای تمام مسلمانان جهان واجب است تا متحد شده و با بیداری اسلامی در مقابل استکبار جهانی و نماد آن که رژیم صهیونیستی است، بایستند و مردم میاندوآب نیز همگام با سایر مسلمانان دنیا، فردا دوباره به صحنه آمده و با اتحاد و همدلی، فریاد آزادی قدس شریف را سر داده و با صدای بلند خواهند گفت که “القدس لنا” و “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل”.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=285556

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه