پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میاندوآب:

رئیس اداره تبلیغات اسلامی میاندوآب گفت: به حول قوه الهی، راهپیمایی روز قدس امسال، پرشورتر و باشکوهتر از همیشه برگزار خواهد شد.

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام عادل نجفیان در گفتگو با خبرنگار زرین خبر با تاکید بر حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس در میاندوآب امسال مانند سال های گذشته با تجمع مردمی از میدان شهرداری شروع و در مسیر همیشگی ادامه می یابد.

رئیس اداره  تبلیغات اسلامی میاندوآب افزود: بر اساس تصمیم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان، راهپیمایی روز قدس با حضور پرشور مردم و مسئولان از ساعت ۱۱ صبح از میدان شهرداری شروع شده و در مسیر خیابان های پاسداران، شهدا، ۱۷ شهریور و خیابان امام خمینی(ره) ادامه و در نهایت به مصلی امام خمینی(ره) ختم می شود.

وی با بیان اینکه در پایان این راهپیمایی، قطعنامه سراسری قرائت شده و راهپیمایی نیز به نماز جمعه ختم می شود، گفت: بعد از طی مسیر راهپیمایی و حضور مردم در مصلی امام خمینی(ره)، قبل از آغاز خطبه های نماز جمعه نیز فرماندار میاندوآب به سخنرانی می پردازد.

نجفیان با تاکید بر حضور گسترده مردم در این راهپیمایی ، تصریح کرد: امسال نیز با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین به دنیا اعلام خواهیم کرد و به حول قوه الهی، راهپیمایی روز قدس امسال، پرشورتر و باشکوهتر از همیشه برگزار خواهد شد.

دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میاندوآب اظهار کرد: مردم امسال بار دیگر در حمایت از مردم مظلوم و بی گناه و آوارگان بی پناه فلسطین مقاوم، علیه ظلم و خشونت و اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی فریاد آزادی قدس شریف را فریاد خواهند زد.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=285560

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه