پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس:

نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه امت های اسلامی جهان یک صدا از قدس دفاع می کنند و همگی خواهان آزادی قدس از دست ظالمان و ستمگران تاریخ هستند.

عین الله شریف پور در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به اهمیت گرامی داشت روز قدس اظهار داشت: اگر بخواهیم موضوع فلسطین و قدس و رژیم نامشروع اسرائیل را تحلیل کنیم باید به قبل و بعد از انقلاب نگاهی داشته باشیم.

وی، افزود: در زمان قبل از انقلاب رژیم شاه با دست های پشت پرده از اسرائیل حمایت می کردند و اگر در زمان قبل از انقلاب بخواهیم به مقوله قدس بپردازیم سراسر خفت و غم است.

نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: با روی کار آمدن انقلاب اسلامی معمار کبیر انقلاب با تدبیری که در تاریخ انقلاب اسلامی ودر تاریخ جهان انجام داد را رقم زنند.

وی، افزود: به دستور امام(ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز جهانی قدس نام نهادند واین موضوع به عنوان نقطه عطف در باز گشت قدس به آغوش اسلام است.

شریف پور، ادامه داد: با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی اسکتبار جهانی و حامیان او نتوانستند بزرگی و حلاوت این روز را از بین ببرند و دراین کار عاجز ماندند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، تصریح کرد: آمریکا و رژیم جعلی اسرائیل در مقابل تدبیر امام(ره) تسلیم شدند و نتوانستند کاری از پیش ببرند.

وی، افزود: امروزه امت های اسلامی جهان یک صدا از قدس دفاع می کنند و همگی خواهان آزادی قدس از دست ظالمان و ستمگران تاریخ هستند.

شریف پور، در خصوص تفاوت امسال روز قدس با سال های دیگر، اظهار داشت: مراسم روز قدس امسال دست برتر جبهه مقاومت است که با تقدیم شهیدانی در طول سال های گذشته توانست ضمن پیروزی نیروی تازه ای به جبهه مقاومت بخشیده و عمق نفوذ خود را در شرایط بهتری نسبت به سال های قبل قرار دهد.

وی، تاکید کرد: ویژگی دیگر روز جهانی قدس امسال تحت تاثیر قرار گرفتن خشم مردم مسلمان از انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس و کشتار بی رحمانه مردم فلسطین در این روزها است.

نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: مردم همیشه در صحنه ایران و به خصوص مردم آذربایجان غربی ثابت کردند که از روز قدس و از آرمان‌های ملت فلسطین حمایت می‌کنند و امسال نیز با حضور شکوهمند خود در راهپیمایی روز جهانی قدس به مستکبران و ظالمان یاددآوری می‌کنند که دفاع از آرمان‌های فلسطین فراموش نخواهد شد.

وی افزود: از هموطنان و همشهریان خواسته می شود تا با شرکت پرشور خود در راهپیمای روز جهانی قدس با همبستگی و اتحاد شاهد آزادی قدس از دست ظالمان اسرائیلی باشیم.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=285577

اخبار مرتبط

نظرات

جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه