پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی:

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با انتقاد از عملکرد برخی مسئولان که نشان دهنده دوری از انقلابی گری است، گفت: قیام ۱۵ خرداد نقطه عطف انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: حرکت در راستای مسیر امام خمینی(ره) به منظوز مقابله با رژیم ستمشاهی از ۱۵ خرداد سال ۴۲ آغاز شده و بر همین اساس این تاریخ بنام روز آغاز انقلاب نامیده می شود.

وی، افزود: مردم در این روز کفن پوش در خیابان ها حاضر شده و از جان خود در اه انقلاب اسلامی گذشتند. به همین دلیل امام خمینی(ره) نیز فرموده اند « ۱۵ خرداد را برای همیشه عزای عمومی اعلام می کنم تا پایه های انقلاب فراموش نشود.»

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی، خاطرنشان کرد: این انقلاب همچنان ادامه داشته و درهای شهادت همچنان باز است و جوانان امروز باید بدانند که به دست آوردن این انقلاب و جمهوری اسلامی آسان و به ارزانی نبوده بلکه تنها بیش از ۳۶ هزار دانش آموز در راه انقلاب به شهادت رسیده اند.

وی، با تاکید بر اینکه راه شهدا باید تداوم داشته باشد، ابراز کرد: زمان انقلاب سنگر جنگ، سنگری سخت بود اما امروز جوانان در سنگرهای جنگ نرم قرار دارند و باید برای همیشه در مقابل دشمنان ایستادگی کرده و اجازه نفوذ دشمنان با فریب و نیرنگ در جامعه و در بین جوانان را ندهند.

حجت الاسلام سرایی، با بیان اینکه امروز دنیای رسانه در حال رقم خوردن است، اظهار داشت: دشمنان امروز غول رسانه ای دنیا را در دست داشته و در دنیای رسانه در پی بایکوت های خبری هستند. نباید جوانان فریب ظواهر را خورده و اجازه تاثیر گذاری حربه های دشمنان را ندهند.

وی، با بیان اینکه مسئولان باید ادامه دهنده راه امام راحل باشند، ادامه داد: ۴۰ سال است که انقلاب شکل یافته و ادامه مسیر انقلاب رسالتی محکم بر دوش مسئولان شمرده می شود اما این مسیر بی شک دارای موانعی است و گویا امروز مسئولان تمایلی به دیدن مسائل و واقعیات جامعه ندارند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی، تاکید کرد: انقلابی بودن و انقلابی عمل کردن امروز در جامعه بسیار کمرنگ شده، عمل به منویات و آرمان های امام راحل(ره) باید سرلوحه تمامی مسئولان و ارگان‌ها باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=285079

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه