پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

امام جمعه اهل سنت ارومیه:

امام‌جمعه اهل سنت ارومیه گفت: قیام پانزدهم خرداد پایه های کفر را به لرزه انداخته و سرآغاز پیروزی انقلاب اسلامی است.

ماموستا عبدالقادر بیضاوی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز گفت: این روز تاریخی در نیمه خرداد به عنوان سرآغازی برای قیام انقلاب بود و دفاع جانانه مردم از امام ، و خون های ریخته شده تبدیل به جوانه هایی شد که بعدها به پیروزی انقلاب اسلامی انجامید.

وی، راهبرد برون رفت از مشکلات کنونی کشور را اجرای کامل فرامین رهبری و تحقق اقتصاد مقاومتی بیان کرده و گفت: رهبر معظم انقلاب به عنوان سکاندار اصلی نظام هستند و از دولت انتظار می رود فرامین رهبری را به عنوان راهبرد حل مشکلات اجرا کند تا از مشکلات شهروندان کاسته شود.

امام جمعه اهل سنت ارومیه، ادامه داد: با اینکه حدود نیم قرن از قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ در حال سپری شدن است اما ملت ما در سایه رهنمودهای امام راحل و خلف برحق ایشان، مقام معظم رهبری و با حفظ وحدت بر همه موانع و مشکلات چیره خواهد شد.

وی، خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی به پشتوانه اقشار محروم جامعه به پیروزی رسید، بنابراین باید از حقوق مردم دفاع کرد و مراقب بود که این حمایت ها، یک وظیفه شرعی و انقلابی است.

ماموستا بیضاوی، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران انقلابی از جنس نور بود، انقلابی که در آن جوانان برای دفاع از رهبر بزرگ خود حتی حاضر می شدند سینه چاک در برابر گلوله و مسلسل بایستند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=284920

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه