پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

امام جمعه پیرانشهر:

امام جمعه پیرانشهر سیره و راه امام خمینی(ره) را الگویی کامل برای تمام مسئولان عنوان کرده و گفت: وحدت مهم ترین عامل اقتدار امت اسلامی است

ماموستا مصطفی محمودی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز گفت: شخصیت امام خمینی(ره) به گونه ای بود که تمام شرایط لازم برای رهبری یک ملت در وجود گوهر بار وی وجود داشت.

وی، ادامه داد: امام راحل با پیروزی این انقلاب توانستند قدرت پوشالی آمریکا را در میان جوامع جهانی تضعیف و انقلاب را در مسیر رشد و تعالی قرار دهند.

امام جمعه پیرانشهر، تصریح کرد: در آن زمان هیچ یک از سیاستمداران داخلی و خارجی فکر نمی کردند که انقلاب به پیروزی برسد و بر این گمان بودند که امام(ره) یک پیرمردی است که با دوبار زندانی و تبعید شدن از مسیر اصلی باز می ایستد.

وی، تاکید کرد: اما نقش مردم درپیروزی انقلاب اسلامی غیر قابل انکار است چراکه پس از سخنرانی کوبنده امام خمینی(ره) و دستگیری ایشان مردم در ۱۵ خرداد کفن پوش در خیابان ها حاضر شده و جان خود را برای رقم خوردن انقلاب اسلامی دادند.

ماموستا محمودی، عنوان کرد: اما امام راحل پس از سال های بسیار و طی مسیری سخت و پرطلاتم توانست حاکمیت دینی را به اجرا در آورده و استقلاب برای ملت ایران به ارمغان بیاورد.

وی، خاطر نشان کرد: امروز مسئولان باید با پیروی از راه روشن امام خمینی(ره) و فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای حمایت از مستضعفان کوشیده و ادامه دهنده راه بنیانگذار انقلاب اسلامی باشند.

امام جمعه پیرانشهر، عنوان کرد: مسئولان باید ایجاد عدالت، جلوگیری از اختلاس و دوری از مصرف ناحق بیت المال را سر لوحه امورات خود قرار داده و با وحدت و تقوا در مقابله با دشمنان کوشش کنند.

وی، اظهارداشت: امروز جنگ سخت در میان نبوده اما درگیر جنگی از نوع اقتصادی هستیم که باید با رسیدگی به اقتصاد داخلی در برابر تحریم های دشمن به خوبی ایستادگی کنیم.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=284930

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه