پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی:

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با بیان اینکه دشمنان کمر همت نسبت به تحریف ارزش های انقلابی اسلامی بسته اند گفت: ارزش های انقلاب اسلامی و جانفشانی ها باید به خوبی برای جوانان تبیین شود.

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی صبح امروز در نخستین جلسه شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در آذربایجان غربی، ضمن تبریک میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) گفت: سالگرد رحلت امام رضوان الله تعالی مسئله ای پر اهمیت بوده و باید به نحو احسن مورد توجه قرار گیرد.

وی، با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی را مدیون حضور امام رضوان الله تعالی هستیم،افزود: این مراسم باید در شان و منزلت امام خمینی(ره) باشد و برنامه ۱۵ خرداد نیز باید به طور کامل مورد توجه قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، با بیان اینکه در سالجاری روز قدس از اهمیت بیشتری برخوردار است، ادامه داد: یکی از مهم ترین موضع گیری ها در مقابل حربه های دشمنان راهپیمایی باشکوه در روز قدس است و طبق فرموده مقام معظم رهبری باید مسئله فلسطین اساسی ترین بحث باشد.

وی، تاکید کرد: مسئله سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که اکنون در چهلمین سالگرد خود قرار دارد باید طبق تاکیدات رهبری مورد توجه قرار گیرد و در راستای بهتر برگزار شدن این مراسم باید واقعیات و حقایق به خوبی بیان شود.

حجت الاسلام قریشی، با اشاره به اینکه دشمن درصدد است تا ارزش های انقلاب اسلامی را به گونه تحریف کند، اظهار داشت: باید ارزش های انقلاب اسلامی به طور کامل و به درستی به جوانان بیان شود چرا که این انقلاب غرب را به چالش کشیده و در صدد هستند تا با حربه های مختلف ارزش اصلی آن را از بین ببرند.

وی،با اشاره به اینکه دشمنی، بیگانگان پایان ندارد خاطرنشان کرد: دشمنان کمر همت در راستای از بین بردن نظام جمهوری اسلامی دارند و در ابتدا در صدد هستند با زیر سوال بردن ارزش های انقلاب اسلامی نسبت به تحریف این مسئله اقدام کنند.

امام جمعه ارومیه، تصریح کرد: نسل جدید اطلاعی از حقایق قبل و بعد از انقلاب ندارد و مباحث و تعلقات باید تبیین شود تا دشمنان زمینه ای در جوانان برای تحریف و بی ارزش نشان دادن انقلاب اسلامی نداشته باشند.

وی،عنوان کرد: جوانان بسیاری با جان گذشتگی های بسیار نسبت به مقتدر کردن انقلاب اسلامی اقدام کرده اند و بر همگان واجب است تا تمامی این جانفشانی ها را به خوبی به جوانان انتقال دهند چراکه اکنون از واجبات به حساب می آید.

حجت الاسلام قریشی، با تاکید براینکه برنامه های اجرایی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید به خوبی تبیین شود، ادامه داد: هر ارگانی باید در این راستا نسبت به انجام وظایف محوله خود اقدام کند.

وی،تاکید کرد: انقلاب مسیله ای به حق است و مسیر انقلاب اسلامی مسیری به حق و صحیح است و باید این مسئله که در راستایی حق و ایجاد عدالت انقلاب شده است به خوبی در جامعه بیان شود.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=284657

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه