پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: بزرگداشت باشکوه چهل سالگی انقلاب بهترین راه مقابله با تهدیدات است.

به گزارش اروم نیوز، محسن شکرنیا صبح امروز در جلسه شورای سیاست گذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت:  بحث چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از بهمن ماه سال گذشته مورد توجه رهبر انقلاب قرار گرفته است وتاکید بر برگزاری باشکوه وهدفمند آن دارند.

وی، افزود: اما با توجه به اینکه رهبر انقلاب دهه فجر ۹۶ تاکید بر اجرای این مراسم داشته اند امسال این مراسم کمیته هایی برای خود نداشت و در قالب شورای سیاست گذاری به کار خود ادامه خواهد داد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، عنوان کرد: ریاست این شورا برعهده نماینده ولی فقیه درآذربایجان غربی بوده و اعضای مختلفی از ارگان های مختلف اعضای تشکیل دهنده این شورا هستند که هر کدام وظیفه ی خاص خود را برعهده دارد.

وی، با در خواست از اعضای شورای سیاست گذاری و راهبری گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در راستای اجرای هر چه بهتر برنامه های محوله، اظهارداشت: در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی باید با حذف کمیته های ۲۳ گانه اعضای این شورا به خوبی به برنامه های خود عمل کرده و براساس برنامه ریزی شوای سیاست گذاری برنامه های لازم به مرحله اجرا درآید.

شکرنیا، تاکید کرد:حضور فعال و موثر در صحنه نشان دهنده پشتیبانی همه جانبه از انقلاب و نظام اسلامی است و بی شک زرگداشت باشکوه چهل سالگی انقلاب اسلامی بهترین راه مقابلهه با تهدیدات و حربه های دشمنان محسوب می شود.

گفتنی است؛ در پایان ضمن بیان وظایف هر یک از اعضای شورای سیاست گذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هر کدام از این اعضا نظرات خود را در راستای هر چه بهتر و هدفمند برگزارش شدن برنامه اظهار کردند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=284664

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه