پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی:

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی گفت: مشکل اساسی امروز کشور بحث اقتصاد است که باید به این مسائل بیشتر توجه کرد و باید عرصه را برای مردم باز کنند به گونه‌ای که اقتصاد مردمی و مقاومتی در کشور اجرا شود.

به گزارش اروم‌نیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی قریشی ظهر امروز در خطبه‌های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه ارومیه اظهار داشت: از مردم و مسئولان استان تشکر می‌کنم که با وحدت و صمیمیت در مراسم حجت الاسلام حسنی شرکت کرده و سنگ تمام گذاشتند و به خانواده بزرگوار این روحانی عزیز و بزرگوار تسلیت عرض می‌کنم به ویژه همسرشان که از ایشان پرستاری می‌کرد و از صداوسیمای مرکز استان نیز تشکر می‌کنم که مراسم را به‌صورت شایسته پوشش داده و قبل از آن نیز اطلاع‌رسانی کرند.
وی، خاطرنشان کرد: در آبان ماه خرمشهر سقوط کرد که رزمندگان اسلام بعد از ۲۴ روز جنگ در ۳ خرداد توانستند این شهر را فتح کنند و بعد از فتح این شهر در مسجد آن شهر نماز شکر به‌جای آوردند و به گفته امام خمینی (ره) خرمشهر را خداوند آزاد کرد و بعد از فتح خرمشهر تمامی نقشه‌های دشمنان نقش بر آب شد بنابراین فتح این شهر بسیار حیاتی بود.
قریشی، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری بیان کرد: ماه رمضان فرصت مناسبی است که این فرصت برای مسئولان ویژه‌تر است تا بتواند در این ماه وظایف خود را به‌صورت شایسته بجای آورند و به مردم بیشتر خدمت کنند از این رو کسانی که وظایف سنگین‌تر دارند باید بندگی خود را در درگاه خداوند بیشتر کند تا بتوانند به مردم خدمت کند.
وی، یادآور شد: رجزخوانی آمریکا برای ناامیدی مردم در مورد مسائل کشور با شکست روبرو می‌شود و اگر مسئولان نظام وظایف خود را به‌صورت شایسته انجام دهند خداوند نیز پشتیبان آن‌ها خواهد بود و پیروزی نظام قطعی خواهد بود و نقشه‌های آمریکا نقش بر آب خواهد شد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، گفت: با آمریکا نمی‌توان تعامل کرد زیرا که آنان هیچ‌وقت پای حرف‌های خود نمی‌ایستند و به وعده‌های خود را عمل نمی‌کنند پس نباید در کارها نرمی کرد بلکه با شدت برخورد کرد. به کشورهای اروپایی نیز نمی‌توان اعتماد کرد زیرا که همیشه طرف آمریکا بودند و نباید مؤمن از یک سوراخ دو بار گزیده شود از این رو باید با این کشورها نیز محتاطانه برخورد کرد.
وی، یادآور شد: مشکل اساسی کشور مشکلات اقتصادی است که باید به این مسائل بیشتر توجه کرد و باید عرصه را برای مردم باز کنند به گونه‌ای که اقتصاد مردمی و مقاومتی در کشور اجرا شود.
انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=284193

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه