پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی :

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی در دیدار با امام جمعه ماکو گفت: ماکو جزو شهرستان هایی است که تعداد شهدای آن به ویژه شهدای غواص در این شهرستان بالا است.

به گزارش اروم نیوز به نقل از مرزداران، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی روز چهارشنبه با امام جمعه شهرستان ماکو دیدار کردند.

در این دیدار، حجت الاسلام ایوب رنجبری امام جمعه شهرستان ماکو با اشاره به ارزشمند و فاخر بودن کار در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: محل خدمت شما عزیزان مجموعه ای ارزشمند و فاخر می باشد و شما در خدمت عزیز ترین و شریف ترین رشته این جامعه می باشید که این قشر را جانبازان و خانواده‌های شهدا و ایثارگران که چشم و چراغ این جامعه هستند تشکیل داده است لذا باید توجه داشت که بعضی از شغل ها به علت موقعیتی که دارند شرافت مضاعف می‌یابند .

در ادامه این دیدار مهدی فعال مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با اشاره به تعداد شهدای موجود در این استان گفت: استان آذربایجان غربی جزو ۱۰ استان نخست در سطح کشور از لحاظ بیشترین آمار شهید می باشد.

وی موقعیت منطقه آزاد بودن شهرستان ماکو را موقعیت ویژه و مهم عنوان کرده و گفت: منطقه آزاد ماکو با توجه به اینکه دروازه ورودی کشور بوده و مسائل فرهنگی در اینجا مهم می باشد و با توجه به اینکه ترکیب به ایثارگران و شهدا در این منطقه عموماً شهدای جبهه می باشد لذا جزء شهرستان هایی می‌باشد که تعداد شهدای آن به ویژه شهدای غواص در این شهرستان زیاد است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی تصریح کرد: رسیدگی در حوزه های اشتغال و معیشت و مباحث درمانی خانواده‌های شهدا جانبازان و ایثارگران در دستور کار ما قرار دارد .

فعال با اشاره به مسئله استخدام خانواده‌های شهدا جانبازان و ایثارگران گفت: برای استخدام خانواده های شهدا و جانبازان و ایثارگران اینکه سطح جانبازی و ایثارگری آنان بالا باشد رقابتی در سازمان سنجش انجام شده است که می توانند در این آزمون شرکت کنند و با توجه به اولویت درصد ایثارگری و جانبازی و خانواده شهدا جذب خواهند شد.

در پایان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با اشاره به شهدای مدافع حرم گفت: در استان چهار شهید مدافع حرم اعم از شیعه و سنی داریم و افتخار میکنیم در سطح استان خادم این قشر از جامعه که قشر شریف جامعه میباشند ، هستیم .

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=283066

اخبار مرتبط

نظرات

دوشنبه, ۲۹ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه